Якщо тобі завжди здавалося, що найбільше шансів травмуватися під час сексу, використовуючи позицію вершниця, то це не зовсім так. Світло на статистику пролили науковці, які провели дослідження. Вони й виявили, яка секс-поза може стати причиною перелому статевого члена.

Це цікаво Секс-тренерка назвала трюк, який дозволить протриматися якомога довше у ліжку

Співробітники Державного університету Ріо-де-Жанейро вирішили дізнатися, яка секс-поза найнебезпечніша для чоловіків. Вони провели дослідження та виявили, що нею є одна з улюблених позицій сильної половини людства. Випадковість? Не думаємо.

Експерти вивчали та проаналізували взаємозв'язок між сексуальною позицією та серйозністю перелому статевого члена. Згідно з дослідженням, саме doggy-style – найбільш небезпечна поза. Учені зауважили, що 41% звернень у лікарню з травмами пеніса пов'язаний саме з цією позицією.


Doggy-style вважається найбільш небезпечною секс-позою / Фото Ella Byworth

Якщо ти очікував на 2 позиції побачити позу "вершниця", то вона посіла лише 3 місце з 10% звернень до фахівців. А от "срібло" антирейтингу посіла місіонерська позиція з 25,5% звернень.

Тож, якщо ти наступного разу вагатимешся між вибором позиції, слід пам'ятати, що деякі з них можуть стати причиною підвищеного травматизму. У позиції doggy-style та місіонерській саме ти керуєш процесом, тому потрібно бути обережнішим. Інакше є шанси, що ти доповниш статистику науковців з Бразилії.

Варте уваги Секс на одну ніч: учені з'ясували, чого хочуть жінки від інтимної зустрічі