У спільному проживання пари є багато переваг, перелік яких нескінченний. Але є і прикрий недолік – зникає твій особистий час та простір. Тепер ти живеш із кимось. Складніше зберігати секрети, доводиться ділитися багато чим, від захованих під подушкою цукерок до пароля на Нетфліксі.

Також цікаво Як не потрібно замовляти мартіні, якщо не хочеш заплутати бармена: прості поради

Після роботи ти зазвичай дивився фільм за склянкою улюбленого коктейлю з горілкою Nemiroff? Що ж, тепер закінчувати день доведеться тостом разом із твоєю парою. Ба й про вибір фільму доведеться домовлятися. Адже спільне життя – це завжди про баланс і компроміс.

Ось список основних правил для пар, які планують жити разом

  • Звички. У всіх нас є різні звички, деякі нешкідливі, деякі дивні, а деякі засуджуються. Ці звички обов'язково вилізуть, коли пара буде жити разом, безвідносно до того, наскільки ти обережний та уважний. Отже, якщо у тебе є звичка, яку ти не можеш змінити, краще сказати про неї своїй парі на початку стосунків. Так у вас буде більше шансів зрозуміти один одного, ніж коли шкідливі звички виявляться пізніше. Але і не треба мовчати, якщо твоя пара, умовно, не спускає воду в туалеті.
  • Межі. Навіть якщо ви живете парою, ти все одно можеш роздягатися – у цьому немає нічого страшного. Однак все ж варто підтримувати певний рівень загадковості перед партнером та зберігати певні межі між вами. Наприклад, загалом приймати душ разом – це окей, чистити зуби поруч – нормально, але коли хтось заходить до ванної кімнати без твоєї згоди – це вже не годиться. Парам, які планують жити разом, варто обов'язково узгодити набір правил поведінки у ванній.

Стосунки
Спільне життя – це завжди про баланс та компроміс / Фото freepik

  • Соцмережі. Переглядаєте інстаграми один одного перед сном? Що ж, хтось скаже, що це нормально – ділитися з половинкою своєю активністю в соціальних мережах. Але якщо ви це робите лише тому, що живете разом, це радше є лише ознакою того, що ви не вільні одне від одного. Тож насправді ми не зобов'язані щоразу ділитися чимось соцмережівським, як-от лайками, або інформувати про них свою пару. Не вимагай цього у половинки, але й не сприймай соцмережі як привід для сумнівів чи сварок.
  • Наодинці. Час наодинці дуже важливий. Поприбирати, послухати музику чи нарешті виспатися – неважливо. Просто кожному потрібен час на себе. І навіть якщо ти живеш із безмежно коханою людиною, краще розлучатися хоча б раз на тиждень, ніж застрягати без жодного особистого часу. Неважливо, чи це вечір понеділка, чи ранок вівторка – обери день тижня, коли можеш провести час наодинці. І переконайся, що не порушуєш особистий простір своєї пари.