Велосипед – такий же транспортний засіб, як і автомобіль. Тож не дивно, що цьому виду транспорту щорічно віддають перевагу мільйони людей по всьому світу, залишаючи свої автівки в гаражі. Розповідаємо на Men 24, чому успішні люди активно пересідають на велосипеди.

Це цікаво
Як проводять вихідні успішні люди: 5 золотих правил, які варто взяти на озброєння

Турбота про екологію

Кожна відповідальна людина розуміє, що вона також впливає на довкілля. Саме з цієї причини ми сортуємо сміття та віддаємо перевагу екологічним видам транспорту. Успішні люди теж це усвідомлюють, тож намагаються прививати культуру використання велосипедів для добирання на роботу.

  • Велосипед не виділяє CO₂, тож є абсолютно безпечним для довкілля.

Катання на велосипеді допомагає довкіллю / Фото pixabay

Економія часу

Якщо порахувати, скільки часу ти простояв у пробках і очікуванні громадського транспорту, то краще не рахувати. Повір, за цей час можна було б прочитати кілька сотень книг або переглянути до біса фільмів. Натомість велосипед дозволить тобі економити час.

  • Велосипедисти не стоять у пробках. Тому бізнесмени радо катаються на роботу саме на цьому виді транспорту. Ти теж можеш це зробити, якщо дистанція не така уже й велика. Якщо ж ні, то тут з'являється ще одна крута перевага поїздок на велосипеді.

Поїздка на роботу на велосипеді дозволяє економити час / Фото pixabay

Альтернатива спортзалу

Катання на велосипеді не лише економить час і дозволяє турбуватися про довкілля. Це ще й чудовий спосіб тримати своє тіло у тонусі. Не даремно ж науковці рекомендують регулярно кататися на велосипеді.

  • За годину – півтора катання можна спалити до 400 – 450 ккал енергії. Тобто поїздка на роботу може замінити тобі повноцінну пробіжку, на яку у тебе завжди не вистачало часу. Погодься, чудове комбо!

Поїздка на велосипеді може замінити похід у спортзал / Фото pixabay

Зміцнення здоров'я

Поїздка на велосипеді сприяє зміцненню серцевого м'яза, підвищенню тонусу судин, зниженню рівня "поганого" та підвищення "хорошого" холестерину. Усе це вкупі сприяє скороченню ризику виникнення серцевих захворювань.

  • Крім того, катання на велосипеді сприяє здоровому сну, знижує рівень стресу, покращує роботу мозку та прискорює метаболізм.

Катання на велосипеді знижує рівень стресу та сприяє здоровому сну / Фото pixabay

Читай також
Що таке кросфіт та чому він такий популярний по всьому світу

Сімейна традиція

Велосипед можна розглядати як транспортний засіб на щодень, або ж інструмент зміцнення сім'ї. Не дарма ж Білл Гейтс обожнює влаштовувати катання на велосипеді на вихідних. Це дозволяє не лише зблизитися з рідними, а й весело провести час.

  • Плануй на кожні вихідні новий маршрут. Вивчай нові місця разом із рідними або близькими та насолоджуйся катанням на велосипеді.

Поїздки на велосипеді зближують / Фото pixabay

Катання на велосипеді дозволяє не лише турбуватися про довкілля й економити час на добиранні до роботи. Це ще й чудова нагода потурбуватися про власне здоров'я та можливість провести круто час з друзями та рідними. Тож ми наполегливо рекомендуємо не зволікати та кликати їх на покатушки.