Натхненний роликом блогера Брендона Вільяма, Магнус Мідтбо вирішив пройти тест на фізичну підготовку, який ФБ використовує для перевірки потенційних агентів. Дивися, чи зумів би він потрапити до лав спецслужби.

Тобі сподобається Блогер показав, чому кожному чоловіку потрібно робити по 300 відтискань протягом місяця

Фітнес-тест, який під силу не всім

Випробування для потенційних агентів ФБР складається з підтягувань, відтискань, присідань, спринту на 300 метрів, а також бігу на 2,4 кілометра. Кожен раунд приносить максимум 10 балів. Учасники повинні набрати не менше 12 балів в цілому, щоб пройти тест. Також їм необхідно набрати щонайменше 1 бал у кожному раунді. Якщо ж ти зазнаєш невдачі в будь-якій з дисциплін, це автоматична поразка, яку ти не зможеш компенсувати іншими вправами.

Унікальність цього тесту в тому, що тобі дозволено мати лише 5 хвилин відпочинку між кожною вправою,
– додав він.

Тест починається з 1 хвилини відтискань. Для досягнення ідеального результату необхідно зробити 71 повторення. Мінімум – 30 повторень, щоб отримати бодай 1 бал. Мідтбо виконує 60 відтискань за 60 секунд, набираючи 7 балів.

Після 5-хвилинного відпочинку настає час для 1-хвилинних присідань. Блогер виконує 52 повторення, отримуючи 7 балів за це. Зауважимо, що він хотів би виконати більше присідань.

"Я думав, що якщо буду просто підтримувати стабільний темп, то зможу це зробити", – говорить він.

Далі йшов забіг на 300 метрів. Щоб отримати "ідеальний" результат у 10 балів, Мідтбо повинен завершити пробіжку за 40,9 секунди або менше. Він завершує спринт за 43 секунди, тож знову отримує 7 балів.

"Я відчуваю, що найбільша різниця в тому, що коли ти якийсь час не бігаєш, потім тебе просто нудить. Це було всього 300 метрів, а тепер мені потрібно бігти 2,4 кілометра", – зі страхом в очах додав він.

Для отримання ідеального результату забіг на 2,4 кілометра повинен завершитися за 9 хвилин або швидше.

"Я збираюся встановити темп, або, принаймні, постараюся", – заявив він перед тим, як вийти на бігову доріжку.

У результаті, блогер фінішував за 9:18. Це все ще гарний час, який приносить йому 9 балів. Але напруга стає причиною того, що Мідтбо падає на узбіччя, хапаючи ротом повітря.

"Я не розумію, як деякі люди роблять це добровільно, як вид спорту, роблять це щодня", – каже він.

Дивися, як Мідтбо виконує фітнес-тест для агентів ФБР:

Фінальне випробування – підтягування. Тут немає обмеження в часі. Учасники просто повинні виконувати повторення до відмови. Мідтбо виконує 24 підтягування, набравши 10 балів. Тож його загальний залік – 40 балів. З такими результатами його спокійно б допустили до навчання на спеціального агента. Але чи погодився б він на це?

Моє тіло зараз настільки сильно втомлене, що з першого повторення було дуже важко. Виконувати все це поспіль, з перервою усього у 5 хвилин, було дійсно важко... Проте, це безперечно гарне тренування,
– наголосив він.

Якщо тобі спаде на думку спробувати повторити цей фітнес-тест, то ми наполегливо рекомендуємо передивитися відео з Мідтбо ще раз. Підозрюємо, ти перехочеш настільки сильно знущатися зі свого організму.

Варте уваги 3 години сну та 2222 відтискань: бодибілдер повторив графік шеф-кухаря Андре Раша – відео