ФК "Арсенал" із Лондона звільнив із роботи зеленого динозаврика Гуннерзавра, пише Goal. Він працював на клуб з 1993 року та завжди був дуже шанований вболівальниками, як з'ясував Men 24.

До слова "Арсенал" завдяки неймовірній грі голкіпера вибив "Ліверпуль" із Кубка Англії: відео

Гуннерзавр – маскот команди (талісман, покликаний приносити удачу). Це, звісно, динозавр, але не справжній – у костюмі Гуннерзавра ховався чоловік на ім'я Джеррі Квай.


Гуннерзавр зустрівся з "родичами" / Фото зі сторінки в інстаграмі officialgunnersaurus

60 років Джеррі вболіває за "Арсенал" (з 1963), але маскотом у клубі працював на пів ставки. Більше на ентузіазмі. А от клуб на вболівальниках щоматчу заробляв понад 3 мільйони фунтів.

  • Аж раптом прийшов COVID-19. Глядачів на стадіони не пускають, і навіть не обіцяють, коли пускатимуть. Доходи клубу відчутно впали. От менеджмент "Арсеналу" взяв і поміркував так: немає глядачів – не потрібен і маскот.

У результаті Гуннерзавр потрапив під скорочення разом з низкою інших співробітників "Арсеналу" (всього клуб звільнив майже 10% працівників – 55 із 590).

Просто цікаво Психолог-шортознавець і щасливий пісуар: 5 дуже дивних забобонів спортивних чемпіонів

Але є шанси, що динозавр без роботи не залишиться

  • По-перше, на краудфандинговій платформі GoFundMe вже запустили кампанію зі збору грошей задля повернення Гуннерзавра до "Арсеналу" (потрібні 70 тисяч фунтів, і зібрана сума таки стрімко зростає).
  • По-друге, "трансфером" Гуннерзавра з "Арсеналу" начебто зацікавилася іспанська "Севілья".
  • А ще є і по-третє: зірка "Арсеналу" Месут Озіл запропонував клубу вирахувати зарплату Гуннерзавра з його заробітків, аби тільки талісман продовжував тішити вболівальників.

Звідки взявся Гуннерзавр?

Легенда: влітку 1993 під час реконструкції "Гайбері" знайшли яйце. Звідти й вилупився маленький динозаврик, який за кілька тижнів виріс на 2,5 метра.

Правда: Гуннерзавра вигадав 11-річний хлопчик Пітер Лавелль у сезоні 1993 – 1994 на клубному конкурсі серед юних фанатів.

А от чому "Арсенал" вибрав талісманом зеленого динозавра – загадка.