Боєць Янсі Медейрос присвятив кумедний пост у твіттері ситуації, яка з ним сталася напередодні. До нього завітав співробітник Антидопінгового агентства США (USADA), застукавши спортсмена за заняттям сексом. Розповідаємо деталі на Men 24.

Це цікаво У мережу злили відео з мастурбацією капітана збірної Росії Дзюби: його вже вигнали з команди

"Займаюся сексом у вітальній і тут USADA стукає у мої двері о 8 вечора... Мене вже тестували до та після сексу, але під час – це вперше", – зізнався Янсі.

Він також зауважив, що співробітник поводився максимально професійно. І це попри те, що він прекрасно, як запевняє Медейрос, чув усе, що відбувається.

Кар'єра Янсі Медейроса

В UFC Янсі Медейрос дебютував у 2013 році. Досі він брав участь у промоушені 14 разів і продемонстрував загальний рекорд 15-7-1 в MMA. В UFC він виграв 3 виступи на нічних нагородах, а також брав участь у двох боях. Наразі боєць перебуває у легкій ваговій категорії.

Зараз, до слова, не надлегкі часи у кар'єрі Медейроса. За останні 3 роки боєць лише тричі виходив в октагон. При цьому, усі 3 бої завершувалися не на його користь. Про майбутні поєдинки американця, на жаль, нічого не відомо.

Читай також Зірка UFC Пейдж ВанЗант відмовилася надсилати фанатам свої голі фото, за які вони вже заплатили