Він струшує пил зі свого 15-річного велотренажера. А після цього ставить перед собою завдання: їздити на ньому щодня протягом щонайменше 30 днів. Свен прагне подолати загальну дистанцію у 2000 кілометрів (приблизна відстань від Нью-Йорка до Маямі).

Це цікаво Шопінг зі страшних снів: блогер пройшов марафон у супермаркеті "Волмарт" – відео

Також протягом цього місяця він дотримується збалансованої дієти:

  • 40 відсотків – білок;
  • 30 відсотків – вуглеводи;
  • 30 відсотків – жири.

Це надає йому впевненості в тому, що будь-які фізичні результати, яких він досягає, пов'язані винятково з режимом їзди на велотренажері. Ми ж перевіряємо саме його вплив на тіло блогера.

"У перший день я проїхав 100 кілометрів, що було помилкою. Перед цим випробуванням я узагалі не звик займатися велоспортом, тому я не врахував, що просто надто довго сидів у сідлі. У мене боліли сідниці. Мої м'язи також досить швидко втомилися після перших 100 кілометрів. На наступні 2 дні я трохи відпочив, поступово збільшуючи дистанцію", – розповів він.

Йому вдається підтримувати постійний рівень у своїх щоденних заняттях на велосипеді. А ще він дозволяє собі наступного дня зробити "легшу" поїздку, якщо попереднього виклався на повну.

"Я зараз трохи борюся з мотивацією. Мої ноги просто дуже втомилися, я не знаю чому. Вперше з перших днів я дійсно відчуваю, що їм потрібно трохи більше відпочинку, тому що я їжджу кожен день", – він пояснює свій стан на 19 день.

Ві докладає усіх зусиль в останні кілька днів випробування. Він фінішує на 30 день, проїхавши на велотренажері 2500 кілометрів за 65 годин. Ві за місяць збільшив швидкість їзди на велосипеді з 32 до 45 кілометрів на годину, а також позбувся 2% жиру.

"Я схуд приблизно на 3 кілограми. Це небагато, але в основному тому, що я не звернув увагу на зміну своєї дієти на щось здоровіше. Це показує, що прості вправи та дотримання дієти дійсно мають великий вплив на ваші результати", – розповідає Ві.

Дивися, як змінилося тіло блогера після місяця на велотренажері:

Він також додав, що найважливіша частина – не показники.

"Важливіше, що я послідовно виконував роботу та виконував 30-денне завдання, не пропускаючи жодного дня. Це просто зміцнює вас і доводить самому собі, що ви можете дотримуватися чогось, коли у вас є дисципліна. І це приємно", – підкреслює блогер.

Варте уваги Як перетворити прибирання на повноцінне тренування: корисні поради

Ві – один з тих блогерів, хто на власному прикладі показав, що регулярна фізична активність має свої плоди. Головне – не здаватися та впевнено йти до своєї мети. Але для початку її слід поставити перед собою.