На своєму ютуб-каналі Метт приймає виклик з важкої атлетики від представниці олімпійської збірної Великої Британії Сари Девіс. Вона підняла 127 кілограмів у поштовху та посіла 5 місце у своїй ваговій категорії у Токіо-2020. Ти вже готовий дізнатися, чи зуміє наш герой повторити її результат? Тоді гайда дивитися.

Варте уваги Nemiroff Digestive Fest повертається: як отримати комплімент від бармена

Олімпійська важкоатлетка кинула виклик бодибілдеру

Коли Сару Девіс спитали, чи думає вона, що Метт зможе вистояти в її сеансі важкої атлетики, вона нагадала йому, що у нього може бути недостатньо сили і навичок. Тож вона переконана, що потрібно буде починати з ледве не з нуля.

"Коли хлопці пробують займатися конкретно важкою атлетикою, якщо у них вже є хороша база для тренувань у залі, вони більше борються з точки зору его", – акцентує вона.

Натомість у її випадку мовиться більше про техніку. Тож, переконана спортсменка, потрібно починати з легшої ваги, щоб поступово її нарощувати та сподіватися на кращі результати.

Сара починає тренувати Метта з допомогою невагомої перекладини. Усе для того, щоб він міг відпрацювати правильні схеми рухів для ривка. Вона настільки вражена формою нашого героя, що потім вони починають додавати диски, і після кількох помилок він може піднятися до максимального одного повторення з 84 кілограмами. Хоча і не з зовсім ідеальною технікою.

Дивися, як бодибілдер справляється з викликом від олімпійської важкоатлетки:

Потім Сара продовжує тренувати Метта. Цього разу акцент робиться саме на поштовху. Наш герой плавно і впевнено йде до своєї мети, поки не намагається виштовхнути 115 кілограмів. Але він визнає, що надзвичайно сильно втомився.

"Дійшло до того, що я боюся мати таку значну вагу над головою", – зізнається він.

Тобі сподобається Місяць тренувань заради одного руху: фітнес-блогер кинув собі божевільний виклик

Тож, у результаті він не може досягнути цього максимуму. І його фінальний поштовх – 110 кілограмів. Але і це, ми переконані, дуже і дуже крутий результат. Хай там як, але ми нагадуємо, що намагатися відтворити щось подібне – не найкраща ідея!