Останній місяць зими – це приємний і легкий період, який готує нас до чогось нового. І хоч зимовий гардероб формується насамперед мотивами комфорту та тепла, не варто жертвувати естетичною стороною. У цьому переконана бренд-менеджерка бренду чоловічих костюмів Andreas Moskin Христина Фроляк. Вона й розповіла, як ефектно одягатися в останній місяць зими.

Варте уваги Забули про нейтральність: чому зростає популярність преміум-алкоголю

Експертка наголошує на тому, що сформувати ідеальний і зручний зимовий бізнес-образ не складно. Тут тобі на допомогу прийдуть модні брендові тенденції.

Як сформувати стильний зимовий образ

Передовсім тобі потрібно використати збалансоване поєднання яскравих і витриманих кольорів. Годі носити лише чорний або сірий. Додай трохи барв у свій образ. Це можна зробити, наприклад, за допомогою аксесуарів.

Експериментуй зі структурами та деталями. У твоєму зимовому образі можуть бути речі з цупких тканин, а також вишуканих. Не варто забувати про тактильні відчуття. Пам'ятай, що натуральні волокна приємні на дотик і не викликають дискомфорту під час носіння.

Потурбуйся про тепло. У цьому пункті ми знову повернемося до матеріалів, з яких пошитий твій одяг. Шерсть, бавовна, кашемір. Усе це дозволить не лише зігрівати тебе у холодні лютневі дні, а й дасть можливість твоєму тілу дихати.

Лови кілька бізнес-образів, які допоможуть надихнутися в останній місяць морозяної погоди. Ти можеш відтворити щось подібне або ж додати до свого образу саме ті елементи, які подобаються тобі найбільше.

Як стильно одягатися чоловікові взимку


Додай до свого образу яскравих кольорів / Фото Andreas Moskin


Спробуй поекспериментувати з фактурами / Фото Andreas Moskin


Одяг має бути стильним і теплим / Фото Andreas Moskin


Одягатися взимку стильно – просто / Фото Andreas Moskin


Не забувай робити акцент на аксесуарах / Фото Andreas Moskin

Тобі сподобається Як зібратися на ділову зустріч: розбір образу сучасного бізнесмена

Як бачиш, одягатися стильно взимку можна. Спробуй прокачати свій зимовий образ, щоб стати впевненішим у собі. Гарантуємо, тобі сподобається результат!