Тож, ось декілька порад для чоловіків про те, що не варто робити на першій зустрічі. Особливо це актуально для тих, хто влаштував перше побачення на День Святого Валентина 14 лютого. Отже, що Men 24 категорично не рекомендує робити!

Варте уваги Український погляд на Aviation: як приготувати коктейль Mriya

1. Не спізнюйся

Пунктуальність – ознака твоєї поваги до іншої людини і її часу. Спізнення може викликати роздратування та негативне перше враження. Якщо ж ти таки спізнюєшся, то попередь заздалегідь. Якщо зустріч запланована біля певного закладу, запропонуй дівчині сісти за заброньований тобою заздалегідь столик. Не змушуй її мерзнути і чекати на вулиці!

Пунктуальність важлива на першому побаченні
Намагайся не спізнитися на перше побачення / Фото Drobot Dean

2. Не говори про минулі стосунки

Перше побачення – це не час для обговорення твого минулого кохання або попередніх розлучень. Це може виглядати некомфортно і викликати неприємні емоції у твоєї співрозмовниці.

3. Не перебільшуй

Не намагайтеся вражати своїм багатством, успіхами або важливістю. Спроба виглядати кращим, ніж ти є насправді, може викликати сумніви у твоїй щирості.

4. Не дозволяй собі бути неввічливим або занадто фамільярним

Пам'ятай про основні правила ввічливості та поваги. Не забувай виражати вдячність і показувати інтерес до своєї супутниці. Якщо ж проігноруєш цю пораду, то будь готовий до того, що перше побачення стане останнім.

Важливо поводитися ввічливо на побаченні
Поводься ввічливо на побаченні / Фото Drobot Dean

5. Не втягуйся в обговорення політики або релігії

Ці теми можуть бути дуже вразливими і можуть викликати конфлікти. На першому побаченні краще уникати таких гострих тем. Але надалі їх усе ж варто буде обговорити. Адже суттєві розбіжності у поглядах можуть стати на заваді побудови щасливих і гармонійних стосунків.

6. Не перебивай співрозмовницю

Слухай уважно, що каже твоя супутниця, і дай їй можливість висловитися. Перебивання може демонструвати твою неуважність та нехтування її думками. Ти ж не хочеш, щоб вона саме так і подумала на першому побаченні?!

Це цікаво Вагаєшся, який обрати подарунок на Валентина – скористайся цим тестом як підказкою

Запам'ятай, що перше побачення – це можливість показати себе з найкращого боку і встановити позитивне перше враження. Дотримуйся основних правил ввічливості, будь відкритим і товариським, і все пройде вдало!