Як з'ясувалося, його незвичайне хобі заважає йому побудувати стосунки. А все тому, що він – біологічний батько понад 100 дітей. Як ти вже зрозумів, "Спермінатор" не може знайти кохану через захоплення донорством сперми.

Варте уваги Ностальгія та домашня міксологія: тренди, які набирають обертів у 2023 році

Коли донорство не в радість

Так, 48-річний Арі Нагель продовжує невтомно шукати жінку своєї мрії. Водночас він розуміє, що його незвичне хобі може стати на заваді цьому.

Лиш за минулий рік професор математики з Нью-Йорка став батьком понад 30 дітей. Він зауважив, що зустрівся особисто з 75% своїх нащадків, які мешкають по всьому світу.

У розмові з журналістами він зізнався, що стосунки "ускладнюють" процес забору сперми для інших пар. Тож йому непросто тоді допомагати тим, хто мріє про поповнення у сім'ї.

У мене є багато жінок, з якими я працюю, і я хочу, щоб вони мали сім'ю,
– зазначив він.

Водночас додав, що має в оточенні достатньо багато жінок, які б, можливо, не були проти того, чим він займається в теорії. Але на практиці все абсолютно інакше.

Чоловік зізнався також, що більша частина його прибутків іде на дітей. Ба більше, вони забирають багато його часу. І це робить побудову стосунків складною, адже ті теж "вимагають часу та грошей".


Арі в оточенні дітлахів, але незрозуміло, чи його / Фото з фейсбука Арі

Зауважимо, що станом на жовтень 2021 року на Арі подали до суду п'ятеро матерів з дев'ятьма біологічними дітьми. Вони вимагали від нього аліментів.

Наш герой надто довіряє тим, кому допомагає. Він розповів, що взяв у кредит авто для однієї з пар, яка скористалася його послугами. Через кілька місяців йому прийшов рахунок на 8 тисяч доларів. А все тому, що подружжя вирішило більше не платити за машину.

Поки я займаюся донорством, побачення не є можливим варіантом. Але я сподіваюся на довгострокові стосунки, коли вийду на пенсію,
– додав він.

Читай також Деякі із них тебе однозначно здивують: 7 типів романів, які закручуються між людьми

Водночас чоловік заявив, що "ніколи не знаєш, коли тебе накриє кохання". Тож він ніколи не каже ніколи в надії, що в його житті з'явиться та, через яку він покине своє незвичайне хобі.