Men 24 спільно з Nemiroff зосередять увагу на тому, що зараз відбувається у барній культурі. Розповідаємо тобі про те, чим живе індустрія та чому зараз віддають перевагу споживачі.

Читай також Просто додай пармезан: у мережі завірусилася свіжа версія популярного Espresso Martini

1. Ностальгія

Існує такий вислів: "Чим більше речі змінюються, тим більше вони залишаються незмінними".

Захоплення всім ретро в центрі уваги цього року, а любителі напоїв шукають сервізи, барний посуд та посуд для напоїв, які перенесуть їх у кращі часи.


Прихильники барної культури занурюються у 90-ті / Фото stockking

Крім того, у центрі уваги вишукані версії Martini, натхненні рифами, створеними під час коктейльного ренесансу 90-х, такими як Espresso Martini та Martini Pornstar. Ми з нетерпінням чекаємо, щоб побачити, як бармени вдосконалять цей позачасовий коктейль у наступному році!

2. Усвідомлене споживання

Нагадаємо, що бартендерка Юлія Терлецька зауважила, що цьогоріч зміняться не лише смаки споживачів, а й їхнє ставлення до алкоголю. Передовсім їх цікавитиме відповідальність, соціальна активність та чесність.

Рівень усвідомленості суспільства росте щоденно, тому важливим критерієм у виборі алкоголю, бару або коктейлю стане таке ж усвідомлене ставлення до навколишнього середовища та ситуації у світі,
– додала вона.

Та й самі споживачі продовжують знайомитися з барною культурою. Бренд з України Nemiroff, представлений у понад 80 країнах світу, активно працює над цим. На основі його продукції створюють непересічні коктейлі, а до них пропонують підібрати страву компаньйон. Усе це дозволяє споживачу насолоджуватися напоєм і смакувати кожним його ковтком.

3. Акцент на домашніх барах

Останнім часом зростає популярність домашньої міксології. Ми самі заохочуємо кожного спробувати та приготувати на власній кухні коктейль, який можна скуштувати у барах.


Використовуй якісний алкоголь для приготування коктейлів вдома / Фото freepik

Але все це неможливо уявити без хорошого домашнього бару. Експерти наголошують, що смачний коктейль неможливо приготувати без якісного алкоголю. Тому краще віддати перевагу кільком пляшкам хорошого алкоголю, ніж мати переповнений бар, але з посереднім. Спробуй, до прикладу, взяти преміальну горілку Nemiroff, на основі якої створено безліч вишуканих коктейлів. Гарантуємо, тобі сподобається!

Варте уваги Улюблений напій у теплу пору року: 5 цікавих фактів і порад для поціновувачів Aperol Spritz

Тренди – радше базис, навколо якого все може крутитися. Ти можеш спробувати для себе щось нове, покращувати наявне та вивчати барну культуру, отримуючи більше від кожного напою. А Men 24 разом з Nemiroff тобі у цьому допоможуть.