На них ми і зосередимо нашу увагу. Гайда знайомитися з плюсами відсутності волосся на голові. Деякі з них стосуються як самої зачіски, так і причин випадіння волосся.

Читай також Вдячні українським Героям: Nemiroff передав першу частину допомоги на реабілітацію

Основні переваги облисіння

1. У тебе впевненіший зовнішній вигляд

Університет Пенсільванії дослідив, як відсутність волосся на голові впливає на зовнішність чоловіків. Науковці попрохали три групи учасників оцінити певні світлини чоловіків на основі самовпевненості та домінування.

Як ти можеш зрозуміти, лисі чоловіки у цьому випадку посіли пальму першості. Автор дослідження Альберт Е. Маннес припускає, що це пов'язано з тим, що лисі чоловіки демонструють спокій і впевненість.

Свідомий вибір поголити голову – форма невербального спілкування, спосіб самовираження. Це надсилає чіткий сигнал,
– йдеться у дослідженні.

Тож твоя лиса голова – демонстрація впевненості у собі та домінування.

2. Плюс бали до скарбнички мужності

Те ж дослідження також виявило, що лисі чоловіки частіше сприймаються сильними та мужніми. Наприклад, лисини оцінили щонайменше на 13% краще. Це навіть дійшло до того, що респонденти вважали лисих чоловіків вищими за тих, у кого пишна шевелюра. Навіть якщо у них був однаковий ріст, візуально їх вважали на кілька сантиметрів вищими.


Лисі чоловіки здаються більш мужніми та сильними / Фото Justin Follis

3. Ідеальний для перемовин

Як виявляється, бізнес охочіше ведуть саме з лисими чоловіками. Той же Маннес вважає, що домінація у цьому випадку позитивно впливає на перемовний процес.

Чоловіки з лисою головою краще ведуть економічні переговори. Протилежна сторона зазвичай більш схильна підкорятися найдомінантнішій людині в компанії,
– додав він.

4. У тебе більше тестостерону

Згідно з дослідженнями, у лисих чоловіків рівень тестостерону дійсно вищий, ніж у середньостатистичних. Науковці вважають, що ще однією перевагою високого рівня цього гормону є швидший метаболізм. Це, сам розумієш, допомагає менше страждати у намаганнях зробити своє тіло ідеальним.

Це цікаво Надто мало сну й інші 9 звичок, через які ти матимеш старший вигляд

5. Тебе сприймають чеснішим

Згідно з дослідженням, проведеним Університетом Баррі у Флориді, лисі чоловіки мають ще одну перевагу. Чоловіки без волосся на голові вважаються розумнішими. Крім того, їм ще й приписують чесність респонденти.


Лисі чоловіки вважаються чеснішими та розумнішими / Фото engin akyurt

Бонус: економія світла, води та грошей

У світлі актуальних подій слід розуміти, що відсутність волосся на голові має також інші переваги. Ти заощадиш світло на його сушці. Та й для самого миття не потрібно буде ані витрачати багато часу, ані зусиль. Це й стосується також засобів для догляду.

Головне – потурбуватися, щоб завжди був гострим станок, який допоможе підтримувати в ідеальному стані свою лису голову. І буде тобі щастя.

Як бачиш, відсутність волосся на голові – не вирок. Ми лиш попросимо тебе не намагатися маскувати той бісів острівець. Якщо вже і покидає тебе шевелюра, то з гідністю попрощайся з нею. Повір, тобі сподобаєшся новий ти.