До твоєї уваги 10 звичок, через які ти виглядатимеш старшим. Гайда позбуватися їх, щоб завжди бути на висоті.

Читай також Ідеально гладка шкіра без порізів: 5 правил догляду за бритвою, які має знати кожен чоловік

1. Ти проводиш надто багато часу на сонці

Це не означає, що потрібно зовсім уникати сонця. Просто потрібно пам'ятати, що воно неабияк впливає на твою шкіру. Тож рекомендуємо тобі використовувати SPF-креми. Вони не лише захищають від ультрафіолетових променів, а й зволожують шкіру.

2. У тебе дефіцит вітаміну D

Особливо це стосується зими. Ясна річ, що дефіцит цього вітаміну – не погана звичка. Радше, кепською стає ситуація, коли ти не слідкуєш за собою та станом свого здоров'я. Оскільки ти знаєш, що взимку точно буде дефіцит вітаміну D, то його однозначно потрібно заповнювати. Це дозволить зберігати природний тон шкіри.

3. Ти надто мало спиш

Слід розуміти, що дефіцит сну не лише негативно впливає на твоє самопочуття. Він ще й відображатиметься на зовнішньому вигляді. Крім того, варто розуміти, що відсутність відпочинку вночі впливає на наші харчові звички. Передовсім, з негативної сторони.

4. Ти ігноруєш зволоження

Наносити крем на обличчя чоловікові – нормально. Годі жити стереотипами та думками про те, що ти маєш бути заледве симпатичніший за мавпу. Тож використання зволожувального крему надзвичайно важливе. Воно дозволить утримувати вологу у шкірі. А це своєю чергою зберігає її пружність, еластичність, м'якість.


Потурбуйся про зволоження шкіри / Фото Freepik

5. Ти недостатньо активний

Слід також пам'ятати про активний спосіб життя. Регулярні фізичні вправи позитивно впливають на кровообіг. А це дозволяє поживним речовинам надходити до твоїх клітин. Тож твоя шкіра залишатиметься яскравою, гладкою, а також без пігментних плям.

6. Ти надто багато стресуєш

Ясна річ, що за нинішніх умов неможливо жити без стресу. Але слід постаратися робити все можливе для того, щоб він не брав гору. Якщо ж стрес переважатиме, то не виключена поява прищів, пігментних плям, тьмяності та загрубілості шкіри.

7. Ти не слідкуєш за харчуванням

Слід уникати харчового сміття у своєму раціоні. Він має бути збалансованим. Якщо ж ти ігноруватимеш це, то невдовзі почнеш виявляти наслідки. Тож рекомендуємо не зловживати фастфудом, а також скоротити споживання обробленої їжі.

8. Ти зловживаєш спиртним

Слід знати міру. Наприклад, щовечора випивати келих, а то й два вина – не найкращий спосіб турбуватися про своє здоров'я. Водночас хороший коктейль, приготовлений з якісного алкоголь, з частотою раз на тиждень не наробить біди. Ти ж пам'ятаєш свої синці під очима після надто гучної гулянки з друзями, правда ж?

9. Ти куриш

Слід також розуміти, що дим впливає на шкіру так само негативно як і УФ-промені. Тож не дивно, що шкіра курців швидше піддається старінню. Це вже перевірений факт.

10. Твоє тіло зневоднене

Не варто забувати також про підтримку водного балансу. Якщо ти відчуваєш зневоднення, то не варто дивуватися, що шкіра твоя в не найкращому стані. Якщо ти хочеш, щоб вона була чистою, пружною, яскравою та гладкою – пий більше води.


Зневоднення теж негативно впливає на стан шкіри / Фото LOGAN WEAVER | @LGNWVR

Позбудься цих звичок, щоб віддаляти прояви старіння шкіри. Як бачиш, нічого надскладного робити не потрібно. Просто внеси кілька коректив у своє життя, і ти отримаєш бажаний результат.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер. Якщо тебе турбують питання, пов'язані зі шкірою, звернися до фахівця. Він може прописати тобі курс лікування, якщо в цьому виникне потреба.