Якщо ти думав, що здебільшого причиною буває зрада, то це не так. Іноді на розлучення штовхають дуже і дуже дрібні речі. Кілька чоловіків поділилися власним досвідом. Вони пояснили, чому зустрілися зі своїми другими половинками у суді, щоб врегулювати стосунки.

Варте уваги Немов кришталь: експерти назвали найчистіший алкогольний напій

1. Одержимість чистотою

33-річний Сахіл зауважив, що його шлюб зруйнувала залежність дружини від чистоти. Вона, пояснює чоловік, буквально доходила до крайнощів і була одержимою прибиранням і впорядкуванням речей у домі.

"Це створило велику напругу між нами, і тепер, коли я зрозумів, що це є першопричиною наших сварок", – каже він.


Жінка була надто зациклена на чистоті / Фото freepik

2. Фінансові труднощі

"Моя дружина – скнара. Турбуватися про гроші необхідно, але вона відмовляється витрачати гроші на речі, які потребують ремонту! Вона не витрачатиме гроші, навіть якщо хтось захворіє. Вона вигадує домашні ліки", – каже 42-річний Рахул.

Він зауважив, що за останні шість років подружжя не їздило кудись на відпочинок. А подали вони на розлучення буквально кілька місяців тому.

3. Присвячення домашнім улюбленцям

"Це може бути найнезвичайніша причина, чому хтось розлучився зі своїм партнером – я розлучився з дружиною через її котів! Її коти не давали спокою відтоді, як ми одружилися, вони псували мої сорочки і мочилися на підлогу, де їм заманеться, – скаржився 29-річний Абхінав.

Він зізнався, що одного разу, коли був розлюченим, поставив дружину перед вибором: "Або я, або коти". Вона обрала пухнастиків. І саме це змусило його ухвалити рішення піти від неї.


Причиною розлучення стали домашні улюбленці / Фото arthur hidden

4. Зацикленість на кар'єрі

"Моя дружина – дуже кар'єрно орієнтована людина. Вона має стосунки зі своєю кар'єрою, а не зі мною. Вона ставить роботу на перше місце настільки, що не звертає уваги на наш шлюб і сім'ю, – зауважив 39-річний Прітам.

Він зізнався, що відчуття зневаги змусило його обмірковувати їхні стосунки. Він зробив величезний крок і подав на розлучення. Адже чоловік просто не витримав того, що ним буквально нехтують. І це попри те, що він намагався бодай якось підтримувати вогник у їхній шлюб.

Читай також Кліше для романтичних комедій: руйнуємо найпопулярніші міфи про стосунки

Це лише кілька причин, через які чоловіки готові подати на розлучення. Ми закликаємо перед ухваленням відповідного рішення спробувати обговорити проблему або проблеми зі своєю дружиною. Спробуйте спільно позбутися непорозумінь у парі. Якщо ж це не вдається, то використайте парну терапію.