Психолог Джим Пфаус переконаний, що немає нічого поганого в тому, що твоя кохана під час сексу називає чуже ім'я. Найчастіше, до слова, це може бути згадка про колишнього. Розповідаємо, чому не потрібно панікувати.

Варте уваги Учені назвали одну умову, яка робить чоловіків ідеальними коханцями

Згадка чужого імені – комплімент

На думку психолога, тобі потрібно сприймати згадку чого імені як комплімент. Це означає, що ти робиш усе правильно, а твої вміння подарували їй стільки ж задоволення, якщо не більше. Тож тобі однозначно вдалося зробити їй добре. А це вже дуже і дуже чудово!

"Коли ви перебуваєте у стані ейфорії, ви викликаєте в уяві речі, які нагадують вам про інші. Усе тому, що ви перебуваєте у стані, який уже переживали", – зауважив він.

Наприклад, у твоєї коханої був колишній коханець, який змусив її пережити певне збудження. Ці сексуальні відчуття, якість оргазму та відчуття близькості були пов'язані з цією людиною або її іменем. Тож, якщо ти випадково виявив саме ту "кнопку", яку раніше стимулював колишній, то у пориві пристрасті твоя дівчина може вголос озвучити його ім'я. Усе просто.


Згадка чужого імені пов'язана з задоволенням з минулого / Фото Unsplash

Мусимо зізнатися, що Пфаус нас не на жарт заспокоїв. Адже раніше згадка імені колишнього під час сексу здавалася кінцем світу. А виявилося, що панікувати ні в якому разі не варто. Згадка чужого імені – це не обов'язково може бути колишній – може лише свідчити, що ти наблизився до потрібного результату.

Візьми на озброєння Твоя ніч буде спекотною: 5 жіночих ерогенних зон, які потребують твоєї уваги

Сприймай озвучення чужого імені під час сексу як комплімент. А також відкинь нарешті негативні думки, які можуть стати на заваді отриманню задоволення.