Виявляється, крім захоплення можна досягнути успіхів і в інших областях. Дослідження показало, що селфі може бути корисним для людей, які прагнуть схуднути.

Варте уваги Оленина на полум'яному розмарині та коктейль Truffle-Tini: варіанти фудпейрингу

У дослідженні, опублікованому у Journal of Interactive Marketing, дослідники спостерігали за двома групами людей, які протягом 4 років працювали над схудненням. Одна група досягнула результату за допомогою хірургічного втручання (наприклад, обхідного шлункового анастомозу), а інша – без хірургічного втручання.

Науковці виявили, що участь та обмін успіхами та невдачами у віртуальному середовищі може бути важливою частиною досягнення твоєї мети – у цьому випадку схуднення.

Обмін інтимною інформацією та фотографією про схуднення у віртуальному середовищі – важливий фактор мотивації поведінки. Оприлюднення твоєї мети може бути додатковим поштовхом і сприяти посиленню мотивації стати новою, кращою версією себе.

Одна з дослідників, Соня Грієр, повідомляє, що віртуальне соціальне середовище забезпечує відносну анонімність, доступність, відкритість та гнучкість у тому, як користувачі виражають себе у своїй фітнес-подорожі.

Процес створення спільноти навколо вашої фітнес-подорожі, навіть в умовах відносної анонімності, може допомогти людям залишатися мотивованими та відчувати відповідальність,
– каже вона.


Ділися своїми фотографіями, щоб не зупинятися на досягнутому / Фото Valery Sysoev

Крім того, Грієр наголошує, що не всі отримують необхідну підтримку від людей, з якими вони щодня спілкуються. Тож соціальні мережі дозволяють заповнити цей дефіцит.

Тобі сподобається Знадобляться лише гантелі: круті вправи, які допоможуть накачати сталевий прес

Що по висновках? Пора вже перестати сміятися зі знайомих, які роблять селфі у спортзалі. Краще підтримати їх та сказати, наскільки ти пишаєшся їхніми досягненнями. Та й сам можеш робити такі фото, щоб відслідковувати свій прогрес. Тобі сподобається!

Це цікаво – Як привести себе у форму – дивися відео: