Фітнес-тренер Володимир Сидорук розповів про користь зарядки. Він наголошує на тому, що така скромна фізична активність з самого ранку позитивно вплине на весь твій день.

Читай також Надто мало сну й інші 9 звичок, через які ти матимеш старший вигляд

Ранкова руханка – чудовий спосіб розпочати свій день правильно. Прості рухи підійдуть для усіх. Бадьорить та несе більше користі, ніж кава,
– підкреслив Сидорук.

У чому користь ранкової зарядки

За словами фітнес-тренера, руханка допомагає тобі "прокинутися". Так, організм зі стану спокою переходить в активний. А сам комплекс вправ дозволить позбутися втоми, "розбитості", роздратованості. Усі вони – наслідок недостатньої рухливості. А найголовніше те, що зарядка підіймає настрій, заряджає, а також тонізує.

Коли потрібно виконувати зарядку

Фітнес-тренер рекомендує братися за неї відразу після підйому. Також вправи можна повторювати їх упродовж дня. Це особливо актуально для тих, у кого сидяча робота. Мовиться про офісних працівників, касирів, водіїв тощо.

Як виконувати ранкову руханку: дивися відео

Експерт підкреслює, що руханка такого формату підходить усім. Тож з неї можна розпочати свій рух назустріч тілу мрії.

Руханка для вас – це перший крок на шляху до змін. Не варто різко змінювати свій спосіб життя, – "рубати з плеча" – міняти повністю свій ритм життя з понеділка чи з першого числа. Такий варіант можливий, але як правило провальний,
– наголосив він.

Порада від фітнес-тренера: спробуй щоденно упродовж 21 дня виконувати цю руханку. У тебе виробиться звичка, після чого твоя фізична активність лише зростатиме.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер. Якщо під час виконання руханки ти відчуватимеш втому та слабкість, то слід зупинитися. Краще проконсультуватися з лікарем, адже у тебе можуть бути певні проблеми зі здоров'ям, про які ти навіть не підозрював.