Якщо тобі запропонують секс по дружбі, двічі задумайся. У цієї милої та невинної забави можуть бути не надто приємні наслідки. І вони можуть зіпсувати не лише можливість отримати інтимну розрядку, а й просто поставити хрест на дружбі.

Варте уваги Краще один раз побачити: Nemiroff запустив сміливу кампанію, присвячену барній культурі

Секс по дружбі – зовсім не безневинна витівка

Сексологиня Наталя Єжова називає секс по дружбі недостосунками. Якщо ж бути максимально точним, то інфантильним типом стосунків. У ньому партнери бояться психологічної близькості.

"Люди бояться відкритися один перед одним. Показати внутрішню вразливість. У сексі по дружбі партнери задовольняють свою потребу у фізичній близькості. Вони не беруть відповідальність один за одного, але отримують те, що їм потрібно", – підкреслює вона.

  • Якщо чоловіки у стосунках шукають сексу по дружбі, то вони, на думку експертки, незадоволені своєю партнеркою. Їм недостатньо інтиму, тож доводиться шукати його на стороні.
  • Якщо ж мовиться про жінок, то тут усе значно складніше. Що й не дивно. Вони – емоційні особистості. Тож у таких стосунках для жінки секс і збудження – про емоції.

"У такої жінки або низька самооцінка, або вона також у парі, де їй не вистачає інтиму й емоцій", – додала Єжова.


Жінкам у такому типі стосунків потрібні емоції, яких їм бракує / Фото Unsplash

Секс по дружбі не часто завершується позитивно для обох. Як свідчить статистика, у більшості випадків такі інтимні стосунки ні до чого не доводять. Ба більше: вони можуть не на жарт травмувати.

"Хтось з "друзів по сексу" точно закоханий в іншого і не зізнається. А стабільним цей тип стосунків може бути лише за умови, що це любовний трикутник", – пояснює вона.

Якщо ж додаткових партнерів немає, то ця конструкція не може міцно триматися протягом тривалого часу. З часом жінка захоче відчути турботу, захист і відповідальність, а чоловік – вірність.

Ба більше: дуже скоро секс по дружбі може стати причиною появи ревнощів. Твоя партнерка може, наприклад, почати ходити на побачення. Тобі ж доведеться або з цим миритися, або ставити крапку та шукати когось іншого.

Секс по дружбі лише здається невинною інтимною інтрижкою. Насправді ж він з часом виснажує кожного учасника витівки. Тож зловживати таким типом стосунків категорично не рекомендується. Пам’ятай про те, що Happy End’ом секс по дружбі закінчується лише у фільмах, і то не у всіх!

Це цікаво Чому ми насправді стогнемо під час сексу