Просити про особистий простір у стосунках – не означає, що вони скоро закінчаться. Просто тобі або твоїй партнерці потрібен час, щоб розібратися у собі. Та й узагалі, такі короткі паузи лише позитивно вплинуть на вас обох, і ось чому...

Варте уваги Як компанії можуть допомогти екології і чому це важливо зробити уже сьогодні

1. Ти розкриваєш свою індивідуальність

Збереження стосунків може змусити тебе забути про свою індивідуальність. Все це тому, що ти тісно пов'язаний зі своєю партнеркою. Але коли ти просиш про особистий простір, ти дозволяєш собі знову віднайтися. Ти можеш проводити час, роблячи речі, які дарують тобі додаткове відчуття щастя.

  • А ми ж чудово розуміємо, що щасливий партнер = щасливі стосунки.


Знаходь час, який надихатиме тебе на творчість / Фото Alice Dietrich

2. Просити про особистий простір треба вміти

Ми закликаємо тебе уникати конструкцій, які можуть означати, що ти стомився від стосунків. Мовляв, тобі потрібно трохи відволіктися та побути насамоті. Твоя задача – спокійно пояснити коханій, навіщо тобі потрібен простір.

  • Якщо ти маєш якесь хобі, то розкажи, чому тобі дуже хочеться присвячувати йому бодай трохи вільного часу. Це, до слова, може надихнути і її повернутися до заняття, яке вона давно закинула.

3. Бути окремо нормально

Спробуй насолоджуватися можливістю провести час з самим собою. Не варто зациклюватися на відчуттях, ніби ваші стосунки закінчилися. Натомість краще прислухатися до своїх побажань. Просто приділи собі час і не картай себе за це.

  • Особистий простір заряджатиме тебе емоціями, якими ти захочеш ділитися зі своєю коханою. А це, до слова, допоможе позбутися рутини, яка могла захопити вас.

4. Як реагувати на бажання мати особистий простір

Почнімо з того, що ти повинен нарешті збагнути, що вона не належить тобі, а ти – їй. А це означає, що ви не маєте жодного права забороняти один одному насолоджуватися життям. Якщо вона попросила про особистий простір, то твоя задача – зробити усе можливе для того, щоб вона не почувалася винною.

  • Пам'ятай про те, що кожному потрібен відпочинок. І від стосунків, у тому числі. В інакшому випадку є дуже високі шанси, що романтика та затишок між вами вивітряться.

5. Проведіть відпустку окремо

Це надзвичайно радикальний, але дуже дієвий спосіб. Особливо він актуальний для тих пар, у яких є різні погляди на відпочинок. Наприклад, вона страшенно хоче вивчати нові міста, а ти – відпочивати на пляжі. То навіщо робити так, щоб кожен з вас почувався не надто комфортно? Можливо, пора дозволити їй полетіти зі своїми подругами?

  • Це теж варіант особистого простору. А ще це свідчить про твою максимальну довіру до неї. Повір, вона високо це оцінить.


Вам іноді корисно проводити відпустку окремо / Фото Robson Hatsukami Morgan

Це цікаво Не лише кава в ліжко: ранкові ритуали, які допоможуть зміцнити стосунки

Залишати особистий простір надзвичайно важливо. Тож потурбуйся про те, щоб ви могли не лише розчинятися один в одному, а й мали трохи часу та сил для себе. Розвивайтеся як особистості, адже саме це позитивно впливає на стосунки та робить їх міцними.