Більшість людей вважають, що для того, щоб шлюб був успішним, кожен з партнерів повинен повністю відповідати один одному. Буцімто у стосунках все повинно бути рівним. Хоче це дуже ідеалістичний погляд на шлюб, і він має мало спільного з дійсністю.

Варте уваги Як стати справжнім профі у домашній міксології: 6 базових правил для бартендерів-новачків

Між подружжям існує безліч відмінностей. І не все може бути рівним. Так само в шлюбі є речі, які люди вважають дуже важливими, але, направду, вони не мають жодного значення. Ми їх і розглянемо далі.

1. Домашні справи

У кожній подружній парі виникають розбіжності щодо того, хто виконує домашні обов'язки. Наприклад, миття посуду, прибирання тощо. Розподіл обов'язків не настільки важливий, як відкрите спілкування та співпраця у пошуку системи, яка працює для обох партнерів.

2. Особисті хобі й інтереси

Кожна людина у шлюбі може мати набір хобі й інтересів, які не обов'язково збігаються з хобі й інтересами партнера. Хоча спільні хобі можуть бути приємними, для кожного з партнерів також корисно мати власні захоплення. Парам не обов'язково розділяти всі інтереси, якщо є взаємна повага та підтримка захоплень один одного.


Мати хобі, яке не поділяє партнерка, – нормально / Фото wayhomestudio

3. Відмінності у вподобаннях

Пари можуть мати різні смаки у музиці, фільмах, їжі чи інших сферах особистих вподобань. Ці відмінності – абсолютно нормальні та не обов'язково впливають на якість стосунків. Важливо цінувати та приймати смаки та вподобання один одного і не ставитися до цього надто негативно.

4. Маленькі дивацтва

У кожного є свої милі маленькі дивацтва та звички, які можуть дратувати партнера. Незалежно від того, чи це шкарпетки, що валяються навколо, чи хропіння у ліжку. Ці маленькі звички зазвичай не шкідливі та не визначають загальний клімат у стосунках. У кожного є свої недоліки, і якщо ми навчимося їх приймати, це сприятиме здоровому та гармонійному шлюбу.

5. Підіймати чи опускати сидіння унітаза

Хоча це може бути кумедною проблемою, це дуже поширена річ у всіх сім'ях. Подружжя завжди розмірковують над тим, чи слід залишати сидіння унітаза піднятим або опущеним. Зрештою, це стає незначною проблемою. Це може спричинити тимчасові незручності або розчарування. Але це не обов'язково відображає якість або міцність подружнього зв'язку.


Питання сидіння унітаза викликає низку дискусій / Фото pressfoto

Читай також 5 ситуацій, коли дружити зі своїми колишніми – небезпечна забава

Маємо надію, що ці дрібниці не дійматимуть вас. Нехай у вашій парі будуть суперечки лише з одного приводу: чай або кава.