Юлія Джима – не лише спортсменка, а й творча людина з різноманітними інтересами, як з’ясував Men 24. Це, наприклад, малювання та музика.

Читай також Про шлях до неможливого: відверта розмова з чемпіоном UFC й амбасадором Nemiroff Даніелем Кормьє

А ще відомо, що вона журналіст за освітою й додатково вивчає іноземну філологію та соціальні комунікації у Сумському державному університеті.

  • Зауважимо, що Джима – одна із найсексуальніших спортсменок України, і при цьому незаміжня.


Одна з найсексуальніших зірок українського спорту – Юля Джима / Фото Tribuna.com

Спортсменка в інтерв’ю розповідала, що її приваблюють комунікабельні й розумні хлопці. Серед колег-біатлоністів, наприклад – француз Сімон Фуркад і норвежець Тар'є Бьо.


Юля Джима – зірка українського біатлону / Фото XSPORT.ua

Після сезону 2017 – 2018 ходили чутки, що Джима перебуває в романтичних стосунках із тренером зі Словенії Урошем Велепецом. Утім, Юлія не дала журналістам однозначної відповіді, правда це чи ні.


Олімпійська чемпіонка 2014 та багаторазова призерка чемпіонатів світу Юлія Джима / Фото Getty Images

Спортивні перемоги Юлії Джими

  • На зимових Олімпійських іграх 2014 у Сочі Джима здобула золоту медаль в естафеті 4 по 6 кілометрів разом із сестрами Семеренко та Підгрушною.
  • На чемпіонатах світу біатлоністка вигравала два срібла (у 2013 та 2017 роках) та дві бронзи (у 2019 та 2020), все в естафетах.
  • Так само й у Кубку світу перші місця спортсменка вигравала в естафетах: на двох етапах у 2013 та у 2016 році.
  • Першу й поки що єдину свою індивідуальну перемогу Джима здобула у 2018 році в індивідуальній гонці на етапі Кубку світу в Поклюці.