Їх британська акторка зробила для глянцевого журналу ELLE. На фотографіях, які Елла Пернелл виклала у своєму інстаграмі, вона позує у спокусливих образах.

Варте уваги Вкрала серце Аквамена: гарячі фото Адрії Архона, коханої Джейсона Момоа

Зірка "Фолауту" розбурхала мережу

27-річна акторка поділилася всього трьома кадрами. На одному з них Пернелл позує у варіації на тему смокінга, але без низу. Вона лежить у цьому образі на ліжку, що дозволяє нам сповна насолодитися її розкішними ніжками.

На другому фото вона позує зі своїм колегою по "Фолауту" Аароном Мотеном. Будемо відвертими, ми б були дуже не проти бути на його місці під час цих знімань. А сам кадр надзвичайно органічний і дозволяє нам побачити, що для нього акторка змінила свій образ.

А ним ми можемо насолоджуватися на третьому фото. На ньому Елла позує у спокусливій чорній сукні зі сміливим вирізом у зоні декольте. Максимально вишукано та жодної вульгарності. Все те, що подобається справжнім естетам!

Елла Пернелл виклала у мережу спокусливі фото / Фото ELLE

Підписники британської акторки у захваті від зйомки. Вони буквально засипали Еллу Пернелл компліментами, вихваляючи її красу та стиль. Ось лише декілька з них:

  • "О, Боже, ви обоє маєте приголомшливий вигляд";
  • "Маєте вигляд дуже сучасних королівських осіб";
  • "Ого, ви обоє маєте приголомшливий вигляд!!! Мої улюблені герої серіалу "Фолаут";
  • "Красуня";
  • "Я не можу дочекатися другого сезону";
  • "Перше фото розриває мережу".

Були також і ті, кого цікавило, чи не зустрічається Елла з Аароном: "Чи можете ви бути справжньою парою, щоб мої мрії фанатки "Фолауту" здійснилися?"

Дивися також "Здається, мушлі замалі": Джозефіна Джексон заледве прикрила пишний бюст – мережа у захваті

А як тобі фото Елли Пернелл? Якщо також припали до душі, то закликаємо не зволікати. Негайно підписуйся на неї в інстаграмі, щоб не пропустити нові публікації британської актриси.