Один із хороших друзів нашої країни – німецький стиліст Франк Пітер Вайлд. Він щоденно у мережі викладає селфі у ліфті. На світлинах чоловік позує в образах, стилізованих у кольорах українського прапора. Цього разу він віддав перевагу ще й вбранню від українського бренду Andreas Moskin.

Читай також Nemiroff запускає благодійну серію у США та Європі, щоб підтримати нестримний дух українців

Відчуваю себе рок-зіркою, – Вайлд

У мережу він виклав чергові стильні фото. На них Франк позує у штанах, на які бренд Andreas Moskin надихнула сміливість та незламність України. Зауважимо, що вони стали частиною костюмного образу, але наш герой постав у менш стриманому поєднанні. Цього разу піджак замінили на худі того ж бренду. Сам стиліст доповнив образ вінком, а також хустиною.

Ці штани – це все. У них почуваєшся сексуальною рок-зіркою,
– наголосив Вайлд.

Стиліст у розмові з засновником українського бренду поділився враженнями. Він зауважив, що у захваті від якості пошиття. Він додав, що сам кравець, тож йому дуже цінно бачити, наскільки Andreas Moskin натхненно підійшли до пошиття класичного одягу.

Вайлд додав, що штани ідеально сіли. Тож у них він має просто приголомшливий вигляд. Він також подякував за чудову нагоду показати творіння українців. Тих, хто попри війну продовжує незламно писати свою історію.


А такий вигляд має сам костюм, задуманий творцями бренду / Фото Andreas Moskin

Варте уваги Капсульний гардероб чоловіка: як оновити свій образ і не зрадити себе

Зауважимо, що користувачі мережі у захваті від Франка Пітера Вайлда. Вони не лише похвалили його за чудовий образ, а й подякували за підтримку:

  • "Просто бездоганний";
  • "Ваша підтримка надихає";
  • "Приголомшливий";
  • "Щодня очікую на нові фотографії";
  • "Дякую вам за ваш креатив";
  • "Франк, ви – номер 1".

Україна продовжує надихати весь світ. А ми невтомно розповідатимемо тобі про сміливих і креативних українців, які щоденно пишуть новітню історію нашої держави.