Але буває так, що хочеться якось освіжити свій капсульний гардероб. Розповімо, що в такому разі варто зробити, щоб не зраджувати себе та залишатися на висоті.

Читай також Nemiroff запускає благодійну серію у США та Європі, щоб підтримати нестримний дух українців

Капсульний гардероб – набір базових речей, які дозволять тобі скласти ідеальний образ для будь-якого випадку. Ми ж далі розповімо, як прокачати його так, щоб залишатися собою, але додати трохи свіжості своєму стилю.

1. Зроби нову капсулу

Можливо, це варіант з найбільшими вкладеннями, і він може тобі зовсім не подобатися. Проте створення нової капсули дозволить повністю переглянути свій гардероб. Ба більше, у тебе буде можливість нарешті знайти класні джинси, сорочку та худі українських брендів. Пора припиняти носити речі тих виробників, які боягузливо покинули ринок нашої країни.

Тож, якщо ти з тих людей, яким швидко набридає одяг і постійно хочеться чогось нового, то слід поміняти свою капсулу.

2. Додавай лише окремі елементи

Якщо ти не готовий повністю змінювати свій гардероб, то можна його освіжити новими елементами. Але тут потрібно з розумом підійти до цього питання. Наприклад, купляти ще один худі, якщо в тебе їх уже 5, – не найкраща ідея.


Додай до гардероба щось нове, що ти не носив раніше / Фото MARK ADRIANE​

Натомість краще віддати перевагу чомусь такому, чого у твоїй шафі ще не було. Але і тут варто бути максимально обережним. Вибери річ, яка буде комфортною та про тебе.

Це цікаво Це нікуди не годиться: п'ять елементів гардероба, які не мають бути у твоїй шафі після 30

3. Вибери інший колір

Можливо, тобі подобаються вибрані тобою речі. Але ти відчуваєш, що чогось у гардеробі бракує. У такому разі можна схитрувати. Спробуй просто змінити палітру у своїй шафі. Підозрюємо, у тебе надто багато чорного одягу. Пора додати барв собі та життю. Тобі сподобається, гарантуємо.

Не конче обирати щось надто яскраве. Можна почати з природних і пастельних відтінків. Нехай у тебе буде, наприклад, низ стриманий, а верх дещо сміливіший. Повір, це добряче так освіжить твій зовнішній вигляд.


Прокачати гардероб можна за допомогою аксесуарів / Фото Joshua Reddekopp​

P.S. не забувай про аксесуари. З їхньою допомогою можна свій звичний образ зробити значно цікавішим. Це може бути поясна сумка або ж яскравий браслет. Можливо, стильний берет або хустина зроблять твій образ витонченішим.