*натисни на свій знак Зодіаку, щоб дізнатися актуальний прогноз на тиждень

Левам слід шукати творчі підходи у житті, Тільцям варто втілювати нестандартні ідеї, а Скорпіонам – задуматися про певні зміни. Про це та більше читай на Men 24 у гороскопі для чоловіків на тиждень з 20 лютого і до 26 лютого 2023 року.

Також захопливо Для цікавих і душевних посиденьок: як приготувати легендарний пунш з першого роману Дікенса

Гороскоп на тиждень 20 лютого – 26 лютого


Овен (21 березня – 20 квітня)

Цього тижня Овни, ймовірно, підуть на сміливі дії. Зірки кажуть, що ти можеш знайти задоволення та успіх у всіх своїх починаннях. Ти можеш здобути визнання і похвалу від впливових людей у результаті своїх зусиль. Але пам'ятай, що так само й ті, хто звертаються до тебе по допомогу, заслуговують на твою безроздільну увагу. Зараз саме час будувати плани на велике возз’єднання сім’ї та святкувати життя з найближчими людьми. Завадити цьому можуть якісь питання ремонту чи реконструкції, які потрібно розв'язати якнайшвидше. У цей час дуже важливо уникати непорозумінь у парі та підтримувати добрі стосунки з колегами. Зірки також просять нічого не закладати цього тижня, навіть якби така потреба чомусь виникла. Та й загалом із грошима слід бути обережним, оскільки є реальна загроза постраждати від шахрайства. Короткі поїздки на автомобілі можуть бути дуже ефективними для зняття стресу та відновлення енергії. А ще цього тижня варто докласти серйозних зусиль, щоб відточити своє почуття гумору. Ти можеш зустріти старих друзів, і під час зустрічі це почуття тобі дуже знадобиться.


Телець (21 квітня – 20 травня)

Удача буде на твоєму боці, тож ти можеш провести тиждень розслаблено. Зірки кажуть, життя буде наповнене радістю, яка прийде від почуттів – коли ти коханий і кохаєш. Постарайся проводити більше часу вдома. Можливо, доведеться більше працювати, щоб розібратися зі складною проблемою в офісі. Варто буде створити міцну групу для спільної роботи з проблемою. Колеги допоможуть закрити й незавершені завдання, щоб це сталося вчасно. Не витрачай час на неважливі справи, краще наберися терпіння і заздалегідь плануйте проєкти, які, як ти сподіваєшся, відновлять твій успіх. Дуже важливо тримати свої доходи та витрати під контролем, щоб мати змогу планувати майбутнє і не дозволити фінансовим негараздам застати тебе зненацька. Також цей тиждень – ідеальний час для інвестицій у нерухомість. А ще – спробуй знайти час у своєму розкладі, щоб втілити якісь зі своїх нестандартних ідей.


Близнюки (21 травня – 21 червня)

Зірки стверджують: щоб продовжити свою виграшну серію цього тижня, Близнюкам потрібно буде на всі сто застосувати свої вроджену практичність і здоровий глузд. Також можеш побалувати себе крупними покупками, якщо захочеться – адже потік грошей не вичерпається цього тижня. Загалом стабілізація фінансового становища буде домінувати у твоїх думках. Тиждень створить чудову можливість для професійного розвитку та просування – скористайся нею і скористайся всіма новими зв’язками, які підкидатиме життя. На жаль, у родині буде важко відновити значущі стосунки, але для цього є потенціал. Сміливо плануй провести час із кимось особливим – чи то за кавою, обідом чи у тривалій поїздці до тихого місця. І припини сумніватися у своїй половинці через якісь думки та негативні коментарі інших людей. Можливо, доведеться прийняти важливі рішення, необхідні для покращення твого життя в цілому.


Рак (22 червня – 22 липня)

Цього тижня Ракам потрібно буде взяти на себе лідерство. Використання кожного шансу може мати далекосяжні наслідки. У довгостроковій перспективі це може принести тобі цілковиту вдоволеність. Цей тиждень може стати вирішальним для майбутнього твого бізнесу. Це загалом вдалий час і для творчих змін у професії, для бізнесу, збільшення заощаджень, однак є загроза втрати інвестицій – тож намагайся не втручатися в пов'язані із ними процеси. Усе це може прокласти шлях до влади та престижу. Якщо ти приймеш мудрі рішення, то зможеш покращити своє фінансове становище та зберегти його стабільним. Найближчі родичі можуть незабаром почути приємні новини, і в результаті твоя сім’я може стати щасливішою. Настав час почати використовувати численні можливості для подорожей, щоб розширити свій кругозір і навчитися досвіду інших. А проте, можливо, ти захочеш розслабитися на цьому тижні та знайти радість у невимушеній рутині.

Цікаво знати Ці знаки Зодіаку найлегше обдурити: перевір, чи не схильний ти стати жертвою афер


Лев (23 липня – 23 серпня)

Левам цього тижня потрібно краще подбати про своє особисте та професійне життя, лише тоді вони зможуть подолати проблеми та почати життя заново. Це сприятливий час для налагодження стосунків з рідними, хоча невеликі непорозуміння можуть вплинути на стосунки з братами й сестрами. Загалом близьким треба дати простір і спробувати зрозуміти їхні почуття. Щоб уникнути неприємностей, максимально зосередься на роботі. Керівники можуть доручити тобі важливі проєкти, тому постарайся виправдати їхні очікування. Також це гарний час для тіснішого спілкування з колегами. Твоє фінансове становище буде стабільним, завдяки чому зможеш значно збільшити свої вкладення. Але доведеться підходити до цього творчо, щоб мати стабільне життя. Твоє особисте життя буде сповнене щастя і радості, у парі буде багато взаєморозуміння, ви зможете уникнути будь-яких неприємностей у стосунках. Але намагайтеся якісно проводити час разом. Під час цього ти точно матимеш впевненість зробити щось велике в житті.


Діва (24 серпня – 23 вересня)

Завдяки плануванню та рішучості Діви матимуть хороші шанси досягти кількох цілей цього тижня. Потенціал заробітку може бути високим. У професійному плані цього тижня буде нагода прийняти важливі рішення, які допоможуть тобі стати важливою людиною у твоїй сфері роботи. Та перш ніж прийняти рішення, ретельно обмірковуй всі "за" і "проти". Оскільки твій типовий робочий час залишиться відносно незмінним, можеш почати відчувати нудьгу. Але не відступай від свого плану, і тоді прогресуватимеш, що окупиться в довгостроковій перспективі. Покажи своїм близьким, як багато вони для тебе значать, присвячуючи їм всю свою увагу та турботу. Також це буде чудовий час, щоб оновити інтер’єр свого будинку новими меблями, а ще – для інвестицій у нерухомість за кордоном. Якщо ти плануєш подорож, подумай, як це може вплинути на твоїх близьких удома. Цього тижня хтось із друзів та родичів може попросити твоєї допомоги – відгукнися на це охоче.


Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Терези можуть досягти великого успіху в професійному житті. Буде багато нагод виділитися серед інших. Через це дехто з колег можуть заздрити тобі, тож постарайся бути обережним. Зірки стверджують, що ти матимеш шанс показати, наскільки витривалий та здібний. І, звісно, зможеш оговтатися після професійних невдач. Однак недбале витрачання грошей може завдати шкоди фінансам. Витрати на непотрібні речі – надійний спосіб зіпсувати свій бюджет. З хорошого: твій позитивний світогляд заразливий і вказує на тебе як на чудову людину, з якою можна близько спілкуватися. Завжди пам’ятай про своїх близьких, коли плануєш подорожі. Але з цим слід почекати, поки не вирішиться ситуація з відпусткою на роботі. А поки порада зірок така: матимеш більше часу, якщо будеш займатися лише найважливішими справами. З іншого боку, родичі можуть стати приводом для занепокоєння, тому постарайся якийсь час уникати їхньої присутності – або переконайся, що даєш належні можливості їм висловити свої почуття. Щодо особистого: переконайся, що ви можете якісно проводити час у парі, заплануй щось особливе. Дуже важливо в цей час серйозно подумати про стосунки. Якщо зможеш зробити їх пріоритетом зараз, то будеш насолоджуватися життям вічно.


Скорпіон (24 жовтня – 23 листопада)

Цей тиждень має потенціал бути фантастичним і повним чудових можливостей для Скорпіонів. Особисте та професійне життя будуть ідеально збалансованими, і це допоможе тобі творчо думати про майбутнє. Зірки кажуть, що ти можеш очікувати на плідний робочий тиждень, можеш встановити зв’язки, які призведуть до початку нового проєкту, асоціації або співпраці, можеш знайти прориви та зміцнити свої позиції. Але робочий процес треба краще організувати. В іншому випадку ти можеш прогавити важливі можливості для підвищення. Борги або позики, повернення яких ти так довго чекав, нарешті погасять. Також можеш отримати схвалення на важливу заявку щодо отримання кредиту. На жаль, тобі важко запровадити зміни у своє життя, які б принесли найбільше щастя близьким. Та продовжуй старатися і бути готовим до всього. Утім, сімейне життя буде хорошим, також цього тижня ти знайдеш нових друзів, які стануть твоїми ангелами-охоронцями в житті. Зауваж, академічна порада досвідченої людини виявиться корисною у вирішальній ситуації. Фінансова ситуація буде хорошою, є ймовірність, що цього тижня ти отримаєш спадок. Стосунки у парі значно покращаться – сміливо обговорюйте важливі питання особистого та професійного життя.

Тобі сподобається Не питання генетики: експерти описали сучасні стильні звички, які роблять чоловіка привабливішим


Стрілець (24 листопада – 21 грудня)

Настрої тижня вказують, що ти справиш гарне враження на оточуючих завдяки оптимістичному погляду та впевненості в собі. Ти покращиш свої перспективи, якщо будеш поводитися чарівно. Переконайся, що використовуєш кожну нагоду, щоб у майбутньому мати прибуток. Тебе помітять ключові особи, які приймають рішення. Доцільно б зосередитися на розширенні професійних знань і навчитися працювати без постійного нагляду. Буде нагода розрахуватися з боргами. Найкращою частиною тижня може стати переїзд у будинок мрії. Також може статися тривала й нудна подорож, тому варто заздалегідь запланувати кілька цікавих заходів. Слід вжити додаткових заходів, щоб захистити свої речі – загроза крадіжка є реальною. Стосунки з членами сім'ї можуть стати кращими, ніж раніше. Дрібні проблеми будуть, але вони не надто вплинуть. Стосунки ж із колегами потребують покращення – щоб ти міг отримувати кращі результати на роботі. Час для нових інвестицій сприятливий. Час на любовне життя – також, у тебе буде багато шансів посилити зв’язок у парі.


Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Зірки кажуть, що цей тиждень буде насиченим для Козерогів. Можливо, у твоєму житті станеться багато позитивних зрушень. Грошових негараздів не буде. Усі раніше прораховані ризики чудово окупляться. Бізнес йтиме добре. Дім буде наповнений радістю та сміхом. А проте може знадобитися додатковий час для виконання пов’язаного з роботою завдання, тож зберігай свій графік трохи гнучким. А ще й спробуй знайти час для відпочинку та релаксу – незалежно від того, чи це означає швидку втечу від буднів на вихідних, чи тривале перебування у віддаленому місці. Завдяки вмілому веденню переговорів тобі може вдатися закрити гучну операцію з нерухомістю на вигідних умовах. Якщо забудеш виконати важливу роботу, можеш зіткнутися з катастрофічними ситуаціями. Бережи членів сім’ї, особливо старших. Вони потребують твоєї постійної турботи, а ще дадуть важливі завдання, які ти маєш виконати цього тижня. Якщо зараз зможеш керувати своїми фінансами, це матиме позитивний вплив на подальше життя. Візьми у звичку відкладати свій прибуток, а не відразу витрачати його без потреби. У стосунках половинка піклуватиметься та підтримуватиме тебе.


Водолій (21 січня – 20 лютого)

Водоліям може сподобатися цей яскравий і веселий тиждень. Зірки кажуть, що все у твоєму житті, від фінансів до домашнього життя, матиме привабливий вигляд. На роботі не буде жодної можливості, яка б не відповідала твоїй кваліфікації та не допомогала б досягати успіху. Бізнесмени можуть заробити статок, не докладаючи зусиль. Також це сприятливий час, щоб подумати про зміни в кар’єрі або у перспективах на поточному місці праці. Та що б ти не робив, маєш бути впевненим, що робиш це серйозно, інакше дуже скоро втратиш інтерес. Щодо особистого: щоб зберегти романтичні зв’язки, знадобиться дещо змінити у своїй особистості. Важливо й пам’ятати про своїх близьких, навіть якщо у тебе буде напружений графік. Знайди час для пікніка, наприклад. На жаль, під кінець тижня загальна ситуація може змінитися: ти відчуватимеш розчарування й самотність, втрачатимеш бадьорість. Усе, що потрібно зробити – це зберегти свою впевненість, наскільки це можливо.


Риби (21 лютого – 20 березня)

Зірки стверджують: коли справа доходить до початку чогось нового, Рибам слід діяти обережно. Май на увазі, що навіть найкраще складені плани часто натрапляють на труднощі. На професійному фронті може знадобитися трохи відредагувати проєкт, автором якого ти є, або отримане від керівництва завдання. Не відкладай нічого на останній момент. Зосередься на роботі, щоб найкращим чином стабілізувати своє професійне життя. Нагоди вразити керівництво буде достатньо. На щастя, всі спроби заробити гроші цього тижня будуть плідними. Дуже вдалий час для бізнесменів, які хочуть інвестувати в прибуткові джерела доходу. Скористайся наданими шансами максимально. Також на тижні може трапитися дуже плідна романтична подорож. І не забувай, що роблячи добро для інших, ти приносиш радість і собі, і своїм близьким. Ти маєш здатність керувати незручними ситуаціями у родині, і це буде дуже необхідно в цей тиждень.