*натисни на свій знак Зодіаку, щоб дізнатися актуальний прогноз на тиждень

Недоброзичливці зроблять все, щоб підкорити Раків і зашкодити їхній репутації. Так само Козерогів вороги намагатимуться здолати та заплямувати імідж. Тим часом у Скорпіонів у парі ймовірна розмова, що може бути достатньо серйозною – та потрібно зберігати спокій. Про це та більше читай на Men 24 у гороскопі для чоловіків на тиждень із 5 і до 11 лютого 2024 року.

Також захопливо Класична, преміальна або ароматизована: обери горілку і пройди тест про твій характер

Гороскоп на тиждень 5 лютого – 11 лютого


Овен (21 березня – 20 квітня)

Для Овнів цей тиждень лютого 2024 року матиме вплив на інтелектуальну взаємодію й освіту. Загалом тиждень буде дуже позитивним, особливо для людей, які займаються маркетингом і продажами. Можна буде досягти всіх своїх цілей і взятися за нові й великі проєкти. Бізнесменам тиждень принесе задовільні прибутки, бізнес буде йти гладко, зірки можуть допомогти в розширенні. В офісі можна налагодити зв'язки з людьми з різних сфер діяльності. Привітний тип спілкування буде дуже корисним для кар'єрного зростання. Цього тижня було б добре розібратися з безладом у професійному житті. А от в особистому житті енергія половинки надихне Овнів вийти із зони комфорту, сприяючи особистісному зростанню. Поєднання романтики й подорожей створить прекрасну синергію.


Телець (21 квітня – 20 травня)

Для Тельців цей тиждень принесе насолоду від розкоші та бажання змін. Тобі захочеться дізнатися щось нове, а також зрозуміти, куди рухається твоє життя і кар'єра. Ти можеш багато думати про містичні теми. На роботі ти будеш вести позитивні дискусії з начальством, будувати міцні стосунки, які можуть принести користь кар'єрі в довгостроковій перспективі. Наполегливу працю помітять, а в бізнесі можна розраховувати на хороший прибуток. Фінансове становище покращиться на цьому тижні. В особистому житті ж ти переживеш одні з найпрекрасніших моментів у парі та з родичами. На вихідних може статися невелика подорож. Це гарний час, щоб поговорити про те, що може бути трохи складним – наприклад, хто буде приймати рішення в сім'ї чи як розпоряджатися фінансами.


Близнюки (21 травня – 21 червня)

Для Близнюків тиждень матиме вплив на ділове партнерство та особисте життя. Твоє бажання відкритих і чесних розмов у відносинах зросте. Це буде чудовий час для того, щоб обговорити проблеми у стосунках, знайти правильне рішення і зміцнити зв'язок. На робочому місці за допомогою дипломатії та правильних стратегій ти зможеш створити собі гарний імідж. Вороги не зможуть зашкодити твоїй роботі, але не можна ділитися своєю стратегією з тими, кому не довіряєш. Це чудовий час для укладання контрактів й усунення суперечок, а твої навички допоможуть у цьому. Використовуй своє вміння ефективно спілкуватися, щоб орієнтуватися в переговорах і приходити до вигідних рішень. Бізнес покращиться, і ти зможеш успішніше вести справи з клієнтами та конкурентами.


Рак (22 червня – 22 липня)

Для Раків цей тиждень лютого 2024 буде важливим для організації розпорядку дня і боротьби з ворогами. Варто зосередитися на поглибленні знань у своїй сфері діяльності, щоб стати більш ефективним. Це буде хороший тиждень для просування у кар'єрі. Може надійти хороший прибуток, але для цього доведеться добре попрацювати. Не ухиляйся від ситуацій, сміливо зустрічай кожну проблему. У цей період у тебе буде певна лінь, яка створить чимало проблем. Доведеться попрацювати й на вихідних. Зосередься на тому, щоб змінити свій розпорядок дня. Уникай будь-яких суперечок зі старшими колегами або начальством, намагайся зберігати спокій на цьому тижні. Адже недоброзичливці зроблять все, щоб підкорити тебе і зашкодити твоїй репутації. Ти можеш вважати одного з ворогів своїм другом і почати ділитися з ним тим, чим не варто було б. В особистому житті ти не зможеш зрозуміти якусь позицію своєї половинки, через що можуть виникнути суперечки. Також можливі непотрібні витрати, які можуть створити проблеми у парі.

Цікаво знати Не лише Леви: знаки Зодіаку, яким вкрай непросто догодити


Лев (23 липня – 23 серпня)

Для Левів цей тиждень принесе творчість, вплив на романтичні стосунки та кар'єру. Ти відчуєш зростання креативності та ентузіазму. Особливо в тому, як ти самовиражаєшся і реалізуєш свої проєкти. Завдяки твоїм чудовим ідеям і артистичному стилю роботи надійдуть хороші пропозиції щодо просування по кар'єрних сходах. Близький друг може надати допомогу у розвитку твоєї кар'єри й фінансових можливостей. Це час, коли твоя творча енергія може позитивно вплинути як на професійні, так і на фінансові аспекти. На роботі колеги й начальство будуть цінувати тебе за відданість справі й мудрі рішення. Це буде хороший тиждень, щоб поговорити про підвищення зарплати або просування по службі. Завдяки співпраці з колегами всі цілі будуть досяжними, а недоброзичливці не зможуть завадити. В особистому житті Леви, які планують дитину, можуть почути сприятливі новини.


Діва (24 серпня – 23 вересня)

Для Дів тиждень принесе зміни в домашній обстановці та фінансову стабільність. Ти будеш насолоджуватися всіма земними благами. Тиждень повністю присвячений родині, сімейним справам. Тобі буде легше спілкуватися з рідними або з людьми, яких ти вважаєш сім'єю і з якими тобі найкомфортніше. Можливо, з'являться нові ідеї щодо професійного та особистого життя – це станеться, коли ти будеш вдома або з батьками. На робочому місці зникне негатив або токсичне середовище і відбудуться зміни на краще. Зусилля, докладені в минулому, нарешті гідно оцінять, і ти отримаєш за це винагороду. У фінансовому плані тиждень буде досить стабільним, з, можливо, несподіваними прибутками. Подружнє життя буде щасливим. Удома можна запланувати косметичний ремонт.


Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Для Терезів цей тиждень лютого принесе більше роботи в офісі та веселе проведення часу з родичами. Ти будеш освоювати нові та покращувати комунікативні навички, що дуже допоможе в кар'єрному зростанні. Ти побачиш хороші результати в бізнесі. Кількість зустрічей і робочий час збільшаться, але результати будуть відчутні негайно. Цей тиждень буде ідеальним для отримання інформації від твого оточення. Налагоджуй зв'язки й розширюй своє коло спілкування, наскільки це тільки можливо. Іноді тебе може засмучувати рутина і це не найкращий тиждень, щоб зосереджуватися на певних завданнях або проєктах. Буде відчуватися робочий тиск, який зробить тебе надзвичайно зайнятим. На вихідних варто приємно провести час із родичами. В особистому житті можуть виникнути деякі непорозуміння через брак спілкування. Та всього одна позитивна розмова – і все вирішиться, а зв'язок стане міцнішим. А от самотнім не варто шукати стосунків чи призначати побачень на цьому тижні.


Скорпіон (24 жовтня – 23 листопада)

Для Скорпіонів цей тиждень буде важливим у плані грошей та подружнього щастя. Ти станеш більш практичним у своєму підході до фінансів. Ти отримаєш більше прибутку від попередніх інвестицій. У парі ймовірна розмова, що може бути достатньо серйозною. Потрібно зберігати спокій і провадити легкі розмови. Цей тиждень знаменує економічні успіхи та збільшення доходів. В офісі також можуть обговорюватися питання про твоє підвищення. З будь-якими змінами твоє робоче життя покращиться. Відносини з начальством і вищими посадовими особами покращаться. В особистому житті ти можеш добре провести час зі своїми родичами. Ці стосунки також зроблять твоє подружнє життя кращим і щасливішим.

Варто почитати Сумніваєшся, який стиль тобі підходить? Пройди цей простий тест та побачиш підказку


Стрілець (24 листопада – 21 грудня)

Для Стрільців цей тиждень лютого 2024 принесе прагнення до особистісного зростання та впевненість у собі. Ти будеш дуже життєрадісним і оптимістичним. Також матимеш повагу і вдячність за свою роботу. Тиждень також буде досить успішним для ділових людей, збільшиться кількість клієнтів. Комунікативні навички стануть кращими, а художні здібності зростуть. Ти будеш охоче розповідати про себе і своє минуле протягом цього тижня. Знадобиться хороший слухач, який зможе тебе спокійно вислухати. У цей час ти також можеш відчувати себе неспокійно, буде важко зупинити процес мислення. Добре було б поговорити відверто з близьким другом чи половинкою. Стосунки ж стануть ближчими, а самотні можуть зустріти на цьому тижні свою пару.


Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Для Козерогів тиждень може принести непотрібні витрати й потребу у відвертій розмові. А проте на тижні у тебе буде найменше шансів вільно говорити або висловлювати свої думки. У твоїй голові буде багато думок і питань, на які тобі потрібні відповіді. Натомість це буде хороший тиждень для досліджень, самоаналізу, але важливо не перейматися питаннями, які вже втратили свою цінність. Зірки радять поміркувати про минуле, щоб покращити майбутнє. На робочому місці ти будеш зберігати спокій і зосередженість на роботі, хоча час від часу можеш втрачати концентрацію. Недоброзичливці намагатимуться здолати тебе і заплямувати твій імідж, про що тобі потрібно подбати. Є натяки на зайві витрати, до яких варто поставитися з обережністю. В особистому житті може знадобитися хороша і спокійна розмова, щоб краще зрозуміти свою половинку.


Водолій (21 січня – 20 лютого)

Для Водоліїв цей тиждень лютого ознаменується розширенням кола спілкування та фінансовою стабільністю. Ти переживеш дуже хороші часи у кар'єрі, відкриєш для себе нові джерела доходу. На робочому місці все буде досить позитивно. Всі колеги й керівники будуть корисними, а приховані вороги не зможуть нашкодити. Хтось із колег стане тобі ближчим, оскільки будуть спільні допитливість або інтереси. Долучися до хорошої розмови, і здобудеш дійсно хорошого друга на робочому місці. Щодо усунення проблем в офісі ти будеш пропонувати дуже інноваційні рішення. Тебе приваблюватимуть нові ідеї, які можуть бути корисними для майбутнього. А починання, бізнес та інвестиції, швидше за все, принесуть значні прибутки. Вдома ти також будеш дуже спокійним і добре проводити час. А стосунки з коханою людиною стануть більш інтимними й люблячими. Твій інтелект і доброзичливість приваблюватимуть до тебе людей.


Риби (21 лютого – 20 березня)

Для Риб тиждень вплине на кар'єру, репутацію та амбіції. Ти будеш взаємодіяти з офіційними особами та приймати рішення на вищому рівні. Однак остерігайся конфліктів і плутанини в розмовах зі старшими за віком. Будуть дрібні розбіжності, але не дозволяй їм стати великими. У фінансовому плані тиждень може бути дуже вдалим, у бізнесі будуть хороші темпи, а клієнти будуть задоволені роботою. Є великий потенціал для професійного зростання і визнання. Ти зможеш мислити масштабно і будувати реальні плани, це чудовий тиждень для побудови довгострокових планів щодо кар'єри. Також ти проведеш дуже емоційний час зі своєю половинкою, особливо у вихідні, оскільки протягом тижня будеш зайнятий роботою.