На каналі Pit Viper з'явилося нестримне відео, на якому довжелезний лімузин пролітає крізь трейлер. Ми, звичайно ж, не рекомендуємо спробувати відтворити щось подібне у реальному житті. Але ж ніхто не забороняє просто глянути на цей шалений трюк!

Тобі сподобається Стильний байк, який захочуть усі: майстри прокачали Ducati 750 SS – круті фото

Для цього хлопці з каналу придбали старий лімузин. Решту зробив їхній добрий друг і легенда мотокросу Джим Йорк. На ролику, опублікованому в мережі, він витискає максимум з автомобіля у стилі 80-х.

Розширюючи межі можливостей довжелезного транспортного засобу, каскадер розігнав машину до 111 кілометрів на годину, коли наблизився до ґрунтової рампи. Після запуску автомобільна ракета пролетіла крізь трейлер. І це однозначно варто один раз побачити, ніж 100 разів про це почути.

Дивися, як каскадер на лімузині пролетів крізь трейлер:

І навіть якщо у тебе на задньому дворі стоїть старенький лімузин 80-х років і трейлер, ми не рекомендуємо повторяти витівку блогерів. Лімузин, можливо, не найзручніший транспортний засіб. А от трейлер однозначно може полегшити життя мандрівникам, якщо враховувати сучасні реалії. Йому краще дати спокій.

Дивися також Блогер перестрибнув через Lamborghini Avendator на кросовері Urus: відео божевільного трюку