Men 24 розпочинає серію матеріалів про коктейлі, присвячені легендарним постатям. Цього разу пропонуємо тобі спробувати коктейль "Гарібальді", присвячений герою Італії Джузеппе Гарібальді. Це не лише надзвичайно простий у приготуванні напій, а ще і яскравий і насичений. Гарантуємо, тобі сподобається!

Читай також Патріотичні шоти і преміальна горілка: Nemiroff подають в одному з найвідоміших барів світу

Історія появи коктейлю "Гарібальді"

Зауважимо, що цьому коктейлю уже понад 150 років. Не складно зрозуміти, що на світ він з'явився в Італії. А приготували його вперше у Мілані у 1861 році.

Свою назву він отримав завдяки італійському полководцю Джузеппе Гарібальді. Його вважають народним героєм. Воно й не дивно, адже він підтримував ідею об'єднання Італії. Він і очолив війну, мета якої – звільнити італійські землі від іноземного панування та повернути державі цілісність.


Гарібальді – народний італійський герой / Фото wikimedia

Чому ж коктейль назвали на його честь? Існує низка припущень щодо цього. Але найпопулярніше стосується його червоної куртки. Мовляв, автор коктейлю прагнув зробити напій також упізнаваного кольору, щоб віддячити Гарібальді за його мужність та відданість державі.

Цей коктейль містить лише два інгредієнти. Але зараз його дещо спростили. Наприклад, замість соку сицилійського апельсина зараз використовують звичайний. Зауважимо, що саме перший дозволяв напою бути настільки яскравим.

Популярні варіації "Гарібальді"

Зауважимо, що у деяких містах Італії "Гарібальді" аж ніяк не схожий на класичний коктейль. До нього додають червоне ігристе вино. Але в цьому випадку апельсиновий сік уже не входить. Тож коктейль стає на три градуси міцнішим, а ще яскравішим і грайливішим.

Але і це ще не все. Нам відомо і про варіант з додаванням сухого джину. У цьому випадку напій містить як сік апельсина, так і незначну кількість джину.

Як приготувати коктейль "Гарібальді"

Інгредієнти:

  • Кампарі – 40 мілілітрів;
  • Сік апельсина – 120 мілілітрів;
  • Скибка апельсина.


Спробуй приготувати коктейль "Гарібальді" / Фото nightlife

Приготування:

  • У хайбол варто насипати кубики льоду.
  • Після цього почергово налий усі інгредієнти.
  • Перемішай барною ложкою та прикрась скибкою апельсина.

Цей простий коктейль запам'ятовується яскравим цитрусовим смаком з легкою гірчинкою. Він не лише освіжає, а й викликає приплив енергії. І може бути відмінним дигестивом або ж доповнити веселий і цікавий вечір.

Варте уваги Врятує після свят: історія появи коктейлю Кривава Мері та як його приготувати самостійно

Спробуй і ти приготувати коктейль "Гарібальді". Він надзвичайно простий, тож тобі не складно буде перевтілитися цього вечора на бармена на власній кухні. Гарантуємо, тобі сподобається.