Global Spirits Masters спільно з The Spirits Business провели серію сліпих дегустацій. Цьогоріч журі обирали з майже 200 учасників. І ми з гордістю можемо відзначити, що Nemiroff очолив рейтинг, набравши найбільше балів.

Варте уваги BAROMETER Show: бренд Nemiroff розповів, як подарувати гостям закладів гастрономічне задоволення

Nemiroff очолив рейтинг найкращих горілок світу

Цьогоріч у конкурсі зібрали продукцію з усього світу, включаючи бренди з Великої Британії, України, Австралії, США та Росії.

Що ж стосується Nemiroff, то вона стала володарем премії Taste Master Award – абсолютним переможцем конкурсу. Журі високо оцінили смакову горілку Nemiroff Burning Pear, що входить до лінійки The Inked Collection. Так, горілка з Немирова, вкотре довела, що має право бути одним з найбільших і найкращих виробників алкоголю у світі.


Nemiroff Burning Pear стала найкращою горілкою у світі / Фото Nemiroff

Як зауважують експерти, це гладка, атласна горілка з нотками солодкого меду та груші, які супроводжуються легким жаром у смаку.

Також журі Global Spirits Masters оцінили

  • Переможцем серед найдешевших горілок стала Syabry Rye Bread Vodka.
  • Переможцем у категорії преміум – Artisanal Spirits JJ Whitley.
  • У категорії суперпреміум відразу чотири переможці: Пендерінський лікеро-горілчаний завод, горілка Five; 58 лікеро-горілчаний завод, 58 Distillery Vodka; William Grant & Sons, горілка Reyka; Kamo, Original.
  • У категорії горілки ультрапреміум вручили три нагороди: Uokka, Tanzanite Vodka; One True Maverick та Pur Vodka.
  • Крім Nemiroff Burning Pear, нагороду Master в категорії смакових горілок отримали: Saranskiy Distillers Balchug XVI та ще один продукт з лінійки The Inked Collection від Nemiroff – Wild Cranberry.
  • Також професійне журі оцінило горілку Belvedere Vodka Heritage 176 та Belvedere Vodka Single Estate Rye Smogóry Forest, Roust ubrówka Bison Grass, Royal Mash Vintage Vodka.
  • У категорії "Інший світ" переможцями стали: FNQ Spirits Croc Vodka та GX Spirits Baxter Vodka.

Що таке Global Spirits Masters

Global Spirits Masters створили у 2008 році. Конкурс нагороджує бренди "за видатні досягнення у виробництві спиртних напоїв". Саме суддівство розділене на 19 окремих змагань, щоб кожна категорія напоїв отримала достатньо уваги від експертів-суддів. Останніх, до слова, обирають з-поміж роздрібних покупців, представників індустрії гостинності, експертів галузі і журналістів.


За рік продукція Nemiroff отримала понад 50 нагород / Фото Nemiroff

Це цікаво Український прапор замайорить на Місяці: деталі місії Spacebit за підтримки Nemiroff у 2022 році

Зауважимо, що лише за останній рік Nemiroff отримала понад 50 нагород у світових конкурсах, а також безліч разів посідала перше місце. Приємно, що високо цінують продукцію з Немирова не лише у всьому світі, а й на батьківщині: Nemiroff – бренд горілки №1 в Україні.