Сен-П'єр розповів, що за допомогою цієї вправи можна зміцнити свій корпус. А особливо цінний цей виклик тому, що він потребує усього 20 секунд твого часу. От увімкни чайник на кухні та спробуй виконати виклик від колишнього бійця UFC.

Це цікаво Твоє тіло може значно більше: блогер 80 днів прокачував свою гнучкість – відео

Як виконати виклик Жоржа Сен-П'єра

Здавалося б, ця вправа надзвичайно легка. Але насправді її може виконати не кожен, адже тут потрібно мати міцні руки та вміти підтримувати баланс. Розповідаємо, що потрібно для її виконання:

  • постав два стільці поруч та стань між ними, поклавши долоні на кожен з них;
  • підійми коліна, поки вони не будуть під кутом 90 градусів;
  • утримуй їх у повітрі протягом 20 секунд.

Порада зірки UFC: притисни ноги одну до одної, а також намагайся тримати руки рівними. Це забезпечить тобі найкращу підтримку тіла в цьому положенні.

За словами тренера Ебенезера Самуеля, цей простий рух може бути ефективним для використання під час домашніх тренувань.

"По суті, він змушує тебе утримувати L-положення сидячи, але з коротшим важелем, адже твої ноги не прямі. Це також недооцінене тренування для здоров'я рук, плечей і лопатки, якщо ти робиш усе правильно", – підкреслив Самуель.

Дивися, як Жорж Сен-П'єр виконує цю вправу:

Раніше Жорж Сен-П'єр кидав своїм підписникам складний 10-секундний тест балансу. Він теж здається доволі простим, але на практиці з ним справляються не всі. А ще зірка UFC на власному прикладі доводить, що твій тренажерний зал там, де ти є. Тому ти можеш сміливо виконувати вправи вдома, якщо зовсім не хочеш навідатися до спортзалу.

Читай також Двоє звичайних хлопців 30 днів виконували планку: чи вдалося їм накачати кубики преса