Кумедною історією зі своїми підписниками у тіктоку поділилася блогерка з нікнеймом dezertflake. Звичайно ж, є відеодоказ, щоб ти не казав, що дівчина хайпує на рівному місці. Ролик, до слова, за лічені дні переглянули понад 4,7 мільйона разів!

Варте уваги Vodka Brand Champion 2021: Nemiroff став горілчаним брендом №1 у світі

Квентін Тарантіно залишив автограф на нозі

Коли випадково зіткнулася з Квентіном Тарантіно, і запитала перше, що спало на думку,
– зауважила дівчина.

На відео видно, як блогерка запитала режисера, чи не міг би він залишити автограф на її нозі. Квентін Тарантіно не розгубився, відповівши: "Так, звичайно ж!".

Зауважимо, що дівчина вирішила на цьому не зупинятися. Вона запитала Квентіна Тарантіно, чи міг би він оцінити її ніжку. Режисер відмовився це робити, зауваживши, що нога блогерки "була б на першому місці його рейтингу".

Квентін Тарантіно – знаний фут-фетишист

Ні для кого не секрет, що Квентін Тарантіно буквально мліє від красивих жіночих ніг. Не дарма ж його музою є Ума Турман з її 42-м розміром ноги. Та й у фільмах частенько можна побачити деталізовані кадри ніг героїнь.

Раніше шанувальник Квентіна Тарантіно поділився у мережі милим фото. На ньому культовий режисер обговорює стрічки з відвідувачами його кінотеатру в Лос-Анджелесі. Кадр зробив Том Франк, котрий разом зі своєю донькою навідався в історичний кінотеатр New Beverly, побудований ще у 1929 році. Його Тарантіно у 2007 році викупив через загрозу закриття.

Тобі сподобається Італійська ведуча на Євро-2020 повторила культову сцену з "Основного інстинкту": відео