Чи можна пропустити сніданок: дієтологиня зруйнувала 3 міфи, пов'язані з їжею
Джерело:
Men's HealthСхуднення залежить не лише від того, що ти їси, але й від того, коли ти це робиш. Останніми роками нам звідусіль вбивають в голову, що сніданок – чи не найважливіший прийом їжі. Але є експерти, які переконані, що це не зовсім так. Дієтологиня Самефко Лудіді запевняє, що ми можемо обійтися без сніданку. Також вона спробувала зруйнувати й інші міфи, пов'язані з їжею.
Експертка зауважила, що наше тіло створене для того, щоб протистояти дефіциту їжі. Просто прогрес став причиною того, що ми споживаємо їжу значно частіше, ніж наші предки.
Це цікаво Якщо кава не допомагає: 7 простих способів збадьоритися за лічені хвилини
Вона також взялася за руйнування найпоширеніших міфів, пов'язаних зі сніданком. Поб'ємося об заклад, що у деякі з них ти свято віриш.
1. Сніданок пришвидшує метаболізм
Після відпочинку вночі ти починаєш свій ранок з ситного та багатого сніданку. Мовляв, це ж допоможе пришвидшити метаболізм, а також розбудити тіло. Але в нашої експертки на це своя думка.
Твій метаболізм працює безперервно, вдень і вночі. Це тому, що твої органи та м'язи використовують енергію, вони не можуть бути вимкненими. Іншими словами, твоєму організму не потрібно харчуватися, щоб працювати,
– підкреслює вона.
Наш метаболізм працює цілодобово, тому його не потрібно пришвидшувати / Фото Unsplash
2. Ти повинен їсти 5 – 6 разів на день
З цим твердженням, яке також пов'язане зі сніданком, адже він є одним з прийомів їжі, дієтологиня теж не погоджується.
Той факт, що є люди, які їдять лише один раз на день, свідчить про те, що немає потреби харчуватися 5 – 6 разів. Для нас нормальна конфігурація – їсти 3 рази на день: вранці, вдень та ввечері,
– підкреслює вона.
Тож не варто впихати в себе їжу силою. Те ж стосується сніданку. Якщо не хочеш снідати – не роби цього.
Візьми на озброєння 5 ефективних перекусів, які підвищують енергію перед тренуванням
3. Потрібно багато їсти, щоб не втрачати м'язову масу
Ще одне хибне твердження, яке має не так уже й багато спільного з правдою. Звичайно ж, тобі потрібно буде підтримувати кількість споживаних калорій, якщо тренування виснажливі й активні. Якщо ж ні, то зовсім не обов'язково відгодовувати себе.
Щоб запобігти втраті м'язової маси, особливо важливо отримувати достатньо енергії та білків. Коли ти їси або як часто, не має великого значення,
– додала вона.
Головне, на думку дієтологині, потурбуватися про денну норму білків, адже вони є будівельним матеріалом для м'язів.
Тобі необхідно споживати достатню кількість білків на день / Фото Unsplash
Читай також 4 способи перейти на здорове харчування: поради для чоловіків
Їжа не лише дарує енергію, а й задоволення. Тож прислухайся до свого тіла, не запихай у себе більше, ніж ти можеш з'їсти. І буде тобі щастя!