Дослідники з Forza Supplements у Великій Британії провели опитування, в якому взяли участь 1000 респондентів. Їм поставили просте питання: "Коли, на їхню думку, найкращий час для різних повсякденних справ, включаючи секс". І, як виявилося, саме ранку віддали перевагу більшість.

Варте уваги Як за допомогою Камасутри покращити своє сексуальне життя: 5 простих порад

Опитування показало, що найкращий час для сексу – близько 7:30 ранку. Але якщо ти не готовий надто рано прокидатися, то засмучуватися не варто. Оптимальний час – у межах 45 хвилин після пробудження.

Для тих, хто асоціює час для сексу з вечором і запаленими свічками, такі результати опитування можуть здатися дещо дивними. Але дослідники Forza відзначили, що "рівень енергії досягає максимуму після хорошого нічного відпочинку". А це означає, що у тебе, ймовірно, буде краща витривалість у ліжку. Тож і саме заняття сексом подарує більше задоволення.

Приплив ендорфінів, викликаний сексом, знижує кров'яний тиск і рівень стресу, а також змушує нас почуватися оптимістичнішими до кінця дня,
– кажуть дослідники.


Учені рекомендують займатися сексом протягом 45 хвилин після пробудження / Фото Unsplash

Але варто розуміти, що 1000 респондентів – скромне число для нормальної вибірки. Тож цілком і повністю покладатися на результати дослідження все ж не варто. Ми ж рекомендуємо просто наступного разу спробувати дійсно зайнятися сексом зранку. Це особливо актуально для тих, хто працює зараз з дому.

Візьми на озброєння В одязі ще краще: 3 секс-пози, для яких зовсім не обов'язково роздягатися