Зауважимо, що Nemiroff і Tallink оголосили про співпрацю у туристичній роздрібній торгівлі. Це дозволить українському бренду горілки розширити свою присутність у секторі круїзів і поромів Північної Європи, розповідає Men 24.

Читай також Українська міксологія: яка вона на смак і чому нею захоплюється весь світ

Nemiroff представлять на Tallink Duty Free Fair 2023

Попри повномасштабну війну, українська горілка стає все популярнішою по всьому світу. Так, експортер №1 з України Nemiroff, вирушить у круїзи. Початком угоди між Nemiroff і Tallink стане участь бренду у виставці безмитної торгівлі Tallink Duty Free Fair 2023. Вона от-от має стартувати.

Ми в Nemiroff раді об'єднати зусилля з Tallink Grupp, справжнім лідером туристичної індустрії в країнах Балтії,
– зазначив генеральний директор Nemiroff Юрій Сорочинський.


Бренд-амбасадорка Nemiroff готує коктейлі для відвідувачів / Фото Nemiroff

За його словами, це партнерство ідеально узгоджується з прагненнями бренду надавати виняткову якість та незабутні враження споживачам по всьому світу.

Юрій Сорочинський вірить, що співпраця з Tallink допоможе зміцнити позиції бренду на ринку роздрібної торгівлі та донести неперевершений смак Nemiroff до широкої аудиторії.

Нагадаємо, що на початку травня Nemiroff брав участь у міжнародній виставці TWFA – Duty Free and Travel Retail Asia Pacific Summit. Команда експертів бренду обговорювала можливості ділового співробітництва, ділилася цінним досвідом, а також відповідала на питання відвідувачів.

Під час виставки щось нове про Nemiroff для себе міг відкрити кожен: як лідер галузі, так і ентузіаст туристичного ритейлу, а також поціновувач алкогольних напоїв преміумкласу.