Колишній олімпієць Раян Голл, а також його друзі Сем і Колін влаштували божевільний забіг. Його вони нескромно назвали "Найцікавішими у світі 5 кілометрами". Це справжнє випробування на витривалість, а також суцільне покарання.

Варте уваги Nemiroff Digestive Fest повертається: як отримати комплімент від бармена

Найцікавіші у світі 5 кілометрів

Забіг починається з подолання 1,6 кілометра. Після цього все стає значно цікавішим. Наступні 1,6 кілометра розділені на 4 відрізки по 400 метрів. Кожен з них містить у собі виснажливе завдання. Особливої уваги варті біг з 20-кілограмовою пластиною над головою, а також прогулянка фермера з 100-кілограмовим вантажем.

Решту ж дистанції слід подолати у вільному стилі. Для цього хлопці чергують випади зі стрибками та перекочуванням.

Головний висновок для мене, завершуючи це завдання, полягає в тому, що ми здатні на значно більше, ніж ми думаємо. І нам це вдається тоді, коли нас підштовхують інші, хто теж бере участь у цих завданнях,
– зауважив Голл.

Він зізнається, що у нього були моменти, коли він хотів усе припинити та пошкодувати себе. Але Сем і Колін поруч буквально змушували його збирати всю силу в кулак.

Дивися, як Раян Голл та його друзі справлялися з божевільним викликом:

Для Голла цей екстремальний виклик не настільки далекий від його подвигів у фітнесі. Рекордсмен США у чоловічих марафонах і напівмарафонах перетворився з бігуна на довгі дистанції на сильного гібридного спортсмена.

Він регулярно демонструє подвиги, які, здавалося б, мали його знищити. Один з останніх – задача, яка раніше "порвала" Вілла Сміта. Раян Голл вирішив перевірити, чи є в нього все необхідне, щоб перевернути тракторну шину по всій довжині футбольного поля. Спойлер: йому все вдалося.

Тобі сподобається "Це буде жорстоко": ветеран ВМС США кинув виклик "зеленому берету" – потужне відео

Що стосується цієї 5-кілометрової дистанції, то Голл наприкінці сказав, що після її подолання ти зможеш зробити що завгодно!