Ми назвемо 9 ознак здорових стосунків. І саме на них ми рекомендуємо звернути увагу, щоб перевірити свою пару.

Варте уваги Класична, преміальна або ароматизована: обери горілку і пройди тест про твій характер

1. Повага

У здорових стосунках обидва партнери поважають погляди один одного і цінують досвід один одного. Вони ставляться один до одного з повагою і ніколи не применшують заслуги один одного.

2. Прозора комунікація

Прозоре та відкрите спілкування – найважливіший аспект стосунків. Обидва партнери активно беруть участь у позитивному діалозі один з одним і не висловлюють жодних суджень. Натомість вони терпляче вислуховують точки зору один одного.

3. Взаємна довіра

Подібно до розірваної сторінки, довіру, яка одного разу була порушена, неможливо повністю відновити. Якщо обидва партнери заслуговують на довіру, виконують свої обіцянки і не тримають нічого в таємниці у стосунках, це зміцнює зв'язок між ними.


У здорових стосунках панує взаємна довіра / Фото marymarkevich

4. Підтримка та заохочення

Підтримуючи один одного у здійсненні мрій і досягненні цілей, ви створюєте більш довірливий зв'язок. Постійне заохочення партнера і святкування досягнень підвищує моральний дух і впевненість у собі. У важкі часи партнер, який підтримує, залишається непохитним, завжди поруч.

5. Єдині амбіції та спільні цінності

Якщо обидва партнери ідеально збігаються у своїх мріях і прагненнях, це свідчить про чудову хімію і сумісність. Вони підтримують вибір і рішення один одного. Вони взаємодіють майже на всіх рівнях, розуміючи один одного емпатично.

6. Конструктивне вирішення конфліктів

Конфлікти неминучі в будь-яких стосунках, але в здорових стосунках партнери не намагаються перебільшувати аргументи. Замість цього вони спокійно реагують на точки зору один одного і працюють над пошуком можливих рішень. Вони намагаються зрозуміти і розібратися через відкрите спілкування.


Вони конструктивно завершують будь-які конфлікти / Фото lookstudio

7. Поважають незалежність і цінують особистий простір

Хоча партнери глибоко пов'язані між собою, вони цінують свободу і особистий простір один одного, плекаючи свій зв'язок як пари. Вони не зляться, коли бачать, що їхній партнер користується особистою свободою або проводить час з друзями та родиною.

8. Фізична та емоційна близькість

Фізична близькість – важливий аспект здорових стосунків. Обидва партнери піклуються про емоційні та фізичні потреби один одного.

9. Цінуєте родинні зв'язки один одного

Обидва партнери з повагою ставляться до родинних зв'язків один одного. У позитивних стосунках обидва партнери утримуються від засудження сімейних зв'язків один одного. Вони мають почуття взаємної поваги та прийняття членів сім'ї один одного.

Читай також Влаштуй їй незабутнє побачення: 7 ідей для холодних зимових вечорів

Якщо у вашій парі спостерігається більшість цих ознак, то хвилюватися не варто. Якщо ж менш як половина – працюйте над тим, щоб внести позитивні зміни. Це дозволить стосункам рости та розвиватися.