Тренує пару спортсмен і колишній американський вояк-ніндзя, який запрошує їх у свій тренажерний зал, щоб вивчити основи.

Це цікаво Професійний боєць MMA показав бодибілдеру, що м'язи нічого не вирішують: епічне відео

Вони починають з простого курсу спритності, який Джуджу називає "дитячими кроками". Це вимагає, щоб вони просто перетинали кімнату через серію піднятих поверхонь під різними кутами. По суті, підлога – це лава.

"Постарайтеся зробити це повільніше", – рекомендує тренер після того, як Джуджу та Джон не змогли пройти з першої спроби.

Наступне завдання полягає в тому, щоб повиснути на перекладині, коли вона ковзає по парі похилих жердин. Потім стрибнути, схопитися за підвішану драбину та перетнути її платформу з іншого боку.

Джон жартома зауважив, що помре, виконуючи це випробування. Джуджу, який недавно збільшив свою вагу до 113 кілограмів, бореться з цим трохи більше. Вони обидва досягають успіху, коли справа доходить до "викривленої стіни", повністю підіймаючись та долаючи перешкоду.

Дивися відео, як пауерліфтери проходили смугу перешкод:

Потім їм пора пробігти усі 3 раунди з перешкодами поспіль, щоб назвати переможця. Природно, у цьому й проявляється загальний характер обох пауерліфтерів. На жаль, Джон закінчує випробування подертими руками. Але і він, і Джуджу насолоджуються можливістю спробувати себе у ролі американських воїнів-ніндзя.

От нещодавно пауерліфтер Едді Голл вирішив зійтися на боксерському рингу з олімпійським гімнастом Найлом Вілсоном. Якщо тебе хлопці на районі не називають "Горою", то ти точно не захотів би потрапити на один ринг з Едді Голлом. Пауерліфтер показав усю свою силу. На рингу, щоб ти розумів, зійшлися 190-сантиметровий силач і 170-сантиметровий крихітний хлопчина. Найл Вілсон буквально пропонує себе в ролі мішені для удару в живіт від людини, яка одного разу зробила станову тягу 500 кілограмів. Звичайно ж, на олімпійцеві був додатковий захист. Але на це все одно боляче дивитися.

Читай також Зірка UFC поділився крутою вправою, яка допоможе накачати прес: спробуй повторити її