Жорж Сен-П'єр знову кинув кожному виклик тижня. З допомогою цієї вправи можна не лише зміцнити тіло, а й отримати прес своєї мрії.

Спробуй також Колишній боєць UFC кинув усім 20-секундний виклик: він не кожному по зубах

"Це складно для міцності корпусу", – зауважує Сен-П'єр.

Також він додає, що вправу найкраще виконувати на твердій, гладкій поверхні. І обов'язково у шкарпетках. Коротенька порада від нас: не у білих.

Тримаючи ноги та руки прямими, Сен-П'єр нахиляється, потім повільно відсуває ступні назад, поки не перейде у положення планки. Потім він підтягується і повертається у положення стоячи.

"Ви збираєтеся торкнутися носом землі та знову встати. Ви не маєте права ставити коліна або лікті на підлогу", – наголошує колишній боєць UFC.

Він також пропонує важливу пораду: переконайся, що ти округляєш, а не вигинаєш спину, інакше ти завалишся на підлогу в кінці руху.

Дивися, як Сен-П'єр виконує круту вправу для прокачування преса:

Спробуй і ти виконувати цю вправу, щоб до літа прокачати свій прес. Особлива її цінність у тому, що для цього не потрібно виходити навіть зі спальні.

Раніше Жорж Сен-П'єр кидав своїм підписникам складний 10-секундний тест балансу. Він теж здається доволі простим, але на практиці з ним справляються не всі. А ще зірка UFC на власному прикладі доводить, що твій тренажерний зал там, де ти є. Тому ти можеш сміливо виконувати вправи вдома, якщо зовсім не хочеш навідатися до спортзалу.

Візьми на озброєння Які м'язи слід тренувати чоловікові, щоб подобатися жінкам