Men 24 зауважив великий напис на формі воротаря клубу "Хартберг" на командному передматчевому фото: "Прискорювач сперми №1".

Це цікаво У кого довший: вражаючі факти про автопарки Роналду і Мессі

З'ясувалося, що схожі написи (наприклад, "швидкість для сперми") є на футболці кожного гравця.

  • У такий спосіб гравці "Хартберга" під час матчу Ліги Європи рекламували препарат, виробник якого обіцяє "нормалізацію спермограми" та допомогу в подоланні чоловічого безпліддя.


Напис "Sperm Boost" на футболці воротаря просто неможливо не помітити / Фото з твіттера tsv_hartberg

Справа, здавалося б, хороша. Тільки-от Profertil, який рекламують австрійські футболісти – це не ліки, а БАД.

  • Тобто, біологічно активна добавка – набір вітамінів та мінералів, які, звісно, організму не зашкодять (якщо не зловживати), але й користі від них буде скоріше за все стільки ж.

Утім, футболісти навряд чи про це замислювалися і навряд чи могли якось вплинути: річ у тім, що виробник препарату Lenus Pharma – це засновник клубу "Хартберг".


Profertil, який рекламують австрійські футболісти – не ліки, а БАД / Фото з твіттера tsv_hartberg

До слова, на футболках гравців "Хартберга" розмістили чимало спонсорських принтів – там і назва пива Sirter, і логотип скляної фабрики Egger, і реклама молочного заводу Prolactal, і ще з 15 інших.

А це – красиво Пишногруда модель знялася в рекламі з Усиком: спокусливі фото дівчини

На жаль, навіть така підтримка не допомогла клубу, свій перший і єдиний матч у Лізі Європи сезону 2021 – 2022 й загалом він програв із рахунком 2:3 польському "П'ясту".

  • Як написало видання австрійське видання wienerzeitung, "перша поїздка TSV Hartberg Европою закінчилася на першій же зупинці".


Багато спонсорів чи мало, а треба ще й у футбол грати / Фото з твіттера tsv_hartberg