Можна, звичайно ж, виконувати безліч вправ, які допомагають зробити заняття сексом тривалим процесом. А ще можна забити собі голову не надто сексуальними думками, які допоможуть відтермінувати оргазм. Тож до твоєї уваги ТОП думок, які навідують чоловіків під час сексу, щоб зробити цей процес тривалішим.

Це цікаво Мапа жіночого задоволення: де шукати точки U, K та A на її тілі

1. Про математику

Або все, що пов'язано з нею. Безсумнівно, такі думки вимагають усієї нашої уваги. Під час думок про математику залучається наша аналітична й раціональна частина мозку, тобто ліва півкуля. Тож ця хитрість допоможе відтермінувати еякуляцію, зробивши заняття сексом довшим.


Можеш взяти на озброєння, наприклад, табличку множення / Фото Unsplash

2. Про сплату податків

Роздуми про завдання, які повинен виконати кожен дорослий, так чи інакше, змусять тебе трохи послабити збудження. Ти зосередишся на тому, коли потрібно сплатити податки, а також, яку суму необхідно викласти за поточний квартал. До слова, якщо ти не забув, то у квітні на нас очікує оплата податків. Тож можеш сміливо подумати про них під час майбутнього секс-марафону.

3. Ефективне дихання

Ще один варіант відтермінувати еякуляцію – зосередитися на диханні. Тобі потрібно робити глибокі та повільні вдихи та видихи. Вони дозволять зробити заняття сексом тривалішим.

4. Думки про партнерку

У цьому випадку слід зосередитися на характері другої половинки, її манерах і звичках. Але ми наполегливо не рекомендуємо зосереджувати увагу на волоссі, яке вона залишає у душі. Такі думки можуть узагалі наламати дров, а не відтермінувати оргазм.

5. Про футбольний матч

Ти можеш аналізувати нещодавній матч України проти Казахстану. Що стало причиною нічийного рахунку в поєдинку з командою, на яку геть ніхто не ставив? Така концентрація дозволить довше протриматися у ліжку, адже твоя голова буде зайнята іншими думками.


Можеш подумати про футбольний матч улюбленої команди / Фото Unsplash

6. Про її рідних

Справжні сміливці можуть думати про рідних своєї коханої. Уяви собі відпустку на морі у компанії її мами. Але ми не рекомендуємо зловживати такими думками, якщо ти не хочеш, щоб спекотна ніч стала провальною.

Візьми на озброєння Спокійний бал і віденська устриця: цікаві секс-пози, які варто спробувати кожному

А про що ти думаєш, якщо потрібно протриматися якомога довше у ліжку? Якщо нічого не спадає на думку, то можеш сміливо взяти на озброєння поради, якими ми поділилися. З їхньою допомогою ти зможеш сміливо влаштовувати собі справжні секс-марафони!