Спеціалізоване видання поділилося спостереженнями, на що слід звернутися увагу. Мовитиметься про змазку, ерекцію і спіднє – але не соромся, а вдумайся.

Варто знати Територія свободи: що купити рідним і друзям у Duty Free

Простеж за своєю мастурбацією

Якщо еротичні й інші фантазії залишають тебе байдужим – це підстава перевірити серце. Щонайменше, так вважають італійські медики.

  • Вони кажуть, що негаразди з ерекцією під час мастурбації насамоті (тобто без людини безпосередньо поруч, яка потужно збуджує) – перший сигнал про проблеми з судинами.

У таких людей хвороби серця згодом зустрічаються утричі частіше (ще раз – це безвідносно до того, що під час звичайного сексу жодних негараздів з ерекцією немає).


Зверни увагу на білизну, і завжди використовуй змазку / Фото unsplash

Попіклуйся про білизну

Труси в обтяжку – погана ідея, втілення якої має погані наслідки для чоловічого здоров'я. Таке спіднє тисне на яєчка, підвищує їхню температуру, може погіршити якість сперми. А якщо труси ще й з синтетичні (з поліестеру) – пиши пропало.

  • У таких трусах містяться формальдегіди та інша хімія, через яку спіднє гірше вбирає піт, а отже – сприяє формуванню в районі геніталій середовища, якому дуже будуть раді бактерії.

Щонайменше, у цьому переконані вчені з Китаю. Вони застерігають чоловіків не вдягати надто часто тісне спіднє.

Використовуй змазку

Краще завжди. А особливо тоді, коли партнерка відчула оргазм, але тобі до нього ще далеко.

  • Сексологи з Канади наполягають: коли у жінки вершина фізичної насолоди опиняється позаду, вона починає гостріше реагувати на фрикції, біль або інші дискомфортні відчуття.

Річ у тім, що після оргазму кров приливає до статевих органів жінки й робить їх надчутливими.

Також цікаво Правила інтимної гігієни для чоловіків: 3 поради, які позбавлять тебе проблем у сексі