Експерти вважають, що є кілька дзвіночків, на які варто звернути увагу кожному. З їхньою допомогою можна визначити, чи не сталося так, що ваша пара невдовзі розійдеться.

Читайте також Nemiroff запускає благодійну серію у США та Європі, щоб підтримати нестримний дух українців

Що може свідчити про кінець стосунків

Буденна рутина, ревнощі, робота, сварки. Усе це тільки негативно впливає на стосунки. Але буває так, що пари розходяться буквально блискавично. Мовляв, вчора ж усе було гаразд, але сьогодні ми вже не разом. Насправді це був самообман.

Психологиня Тереза ДіДонато називає таку ситуацію "мовчазним розходом". Це випадки, коли одна зі сторін не хоче продовжувати стосунки. Але за відсутності сміливості, вона просто поводить себе так, щоб пара розпалася якось сама собою. Ба більше, щоб той, кого розлюбили, став ініціатором такого рішення.

І саме тому, переконана експертка, слід звертати увагу на поведінку другої половинки. Вона може чітко сигналізувати про те, що між вами сталося щось не так. Ось 4 ознаки, які можуть свідчити про те, що невдовзі ваші стосунки мають шанси на кінець:

  • менше емоційних або фізичних контактів (або ж їх узагалі немає);
  • твоя партнерка не звертає на тебе увагу, коли ви разом;
  • вона не ставить тобі питань, а також не відповідає на твої;
  • вона завжди витає у хмарах, навіть коли проводить час з тобою.

Зверни увагу на сигнали, які можуть свідчити про кінець стосунків / Фото Toa Heftiba

Це цікаво Три моделі поведінки, які можуть покласти хрест на досягненні успіху

Якщо ти помітив щось подібне, то тобі однозначно пора поговорити зі своєю партнеркою. Можливо, вона зараз переживає стрес, можливо, їй потрібна твоя допомога. Пам'ятай, що за допомогою щирої, спокійної та виваженої розмови можна впоратися з більшістю проблем у стосунках.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер. Якщо вашій парі не допомагає проста розмова, то ми рекомендуємо звернутися до фахівця. Сходіть разом на прийом до психолога. Це може позитивно вплинути на клімат у ваших стосунках.