Експерти вважають, що є три моделі поведінки, які можуть поставити хрест на твоєму успіху. Рекомендуємо позбутися їх раз і назавжди, якщо ти таки хочеш рухатися вперед і вгору!

Читай також Nemiroff запускає благодійну серію у США та Європі, щоб підтримати нестримний дух українців

Не існує чарівної формули, яка дозволила б тобі рости професійно та стати успішним абсолютно у всьому. Натомість є поради та хитрощі, які дозволять ставати щоденно кращою версією себе вчорашнього, пришвидшувати прогрес. Але є кілька "але"...

Еріка Дхаван, дослідниця з Гарварду, назвала кілька моделей поведінки, які можуть стати тобі на заваді. Пора їх позбутися, якщо ти не хочеш провалити марафон, який називається життям.

Три причини, через які ти не досягнеш успіху

1. Проблема граничної стислості

Це стосується, на думку експертки, занадто коротких і сухих відповідей, які ти даєш іншим людям. Така манера робить твій тон дещо злим і агресивним. Тому спробуй додати трішки емоційного забарвлення. Усміхайся та не обмежуйся одним словом.

Це цікаво Як досягати успіху у всьому: 4 стовпи, яких повинен побудувати кожен чоловік

2. Реагуєш надто довго

Якщо ти надто довго відповідаєш на електронні листи та повідомлення, то це може викликати в інших людей розчарування, роздратування або тривогу. Це не означає, що ти повинен відповідати блискавично. Але спробуй не змушувати людину по той бік екрана очікувати цілу вічність. Не грай на чужих нервах. Краще зразу відписати, що ти прочитаєш, коли звільнишся. Це теж про взаємозв'язок.


Не змушуй очікувати на свою відповідь цілу вічність / Фото Annie Spratt

3. Неформальний тон у невідповідний момент

Це, на думку експертки, може надсилати сигнал про те, що ти намагаєшся продемонструвати свою перевагу. Мовляв, у тебе більше влади. І така подача може ображати та відверто дратувати. Не треба так.

Пам'ятай, що слова мають колосальний вплив на людей. Тому неправильне спілкування може не лише завадити тобі отримати те, що хочеш. Це ще й негативно вплине на твої подальші прагнення та здобутки.

Наостанок зауважимо, що електронний лист з агресивною або надто дитячою відповіддю може вплинути на тебе більше, ніж на отримувача. Тож варто поводитися зріло, серйозно та професійно. Інакше досягнути успіху буде складнувато.