Це означає, що ти можеш осмислити своє минуле в позитивному світлі і підійти до нових стосунків зі здоровим мисленням. Погане ставлення до своїх колишніх партнерів не вважається зеленим прапором. Якщо ти постійно скаржишся на свої минулі стосунки або партнерів, це тривожний знак.

Варте уваги Для чоловіків із характером: рецепт крутого коктейлю Bold Boy

1. Відображає емоційну зрілість

Позитивні відгуки про своїх колишніх свідчать про емоційну зрілість і здатність тверезо оцінювати минулі стосунки з точки зору перспективи. Це свідчить про те, що ти обробив усі негативні почуття та рухаєшся далі. Це також свідчить про те, що ти готовий до нових стосунків, не зациклюючись на минулих.

2. Показує, що ти емпатична людина

Коли ти високо оцінюєш своїх колишніх, це свідчить про те, що ти поважаєш людей, з якими колись був пов'язаний. Це означає, що ти визнаєш їхні позитивні якості та цінуєш досвід, який ви розділили разом. Це також може свідчити про твою здатність співпереживати іншим і розглядати різні точки зору. Це свідчить про те, що ти володієш емпатією.

3. Свідчить про твою самосвідомість

Висока оцінка твоїх колишніх свідчить про те, що ти усвідомлюєш себе й активно прагнеш вдосконалюватися, спираючись на минулий досвід. Це також свідчить про те, що ти повністю зцілився. Це також свідчить про те, що ти готовий вести відверті розмови і ділитися своєю історією з партнером.


Розповіді про колишню свідчать про твою самосвідомість / Фото freepik

4. Доказ того, що більше не варто зациклюватися

Коли ти позитивно відгукуєшся про своїх колишніх, це означає, що ти прибрав усі застарілі образи або негативні емоції, пов'язані з минулими стосунками. Це може створити відчуття безпеки та довіри у твоїх нинішніх стосунках, оскільки показує, що ти не несеш надмірного емоційного багажу.

5. Засвоєний урок

Позитивне ставлення до своїх колишніх може свідчити про те, що ти виніс цінні уроки з попередніх стосунків і виріс як особистість. Це свідчить про те, що у тебе були і хороші, і погані часи з ними, але тепер ти засвоїв уроки та готовий врахувати їх у своїх наступних стосунках.

Читай також Токсичні стосунки: 10 червоних прапорців, за які у жодному разі не можна заходити

Та й узагалі, твоя реакція на колишніх може негативно вплинути на твої нинішні стосунки з іншої причини. Якщо ти дозволяєш критикувати свою попередню дівчину, то чи існує гарантія, що ти публічно через деякий час не ображатимеш нинішню? Панянки це уважно зчитують та роблять певні висновки, пам'ятай про це.