Візьми на озброєння одну з цих 7 ідей рольових ігор. Вони однозначно додадуть імпульс вашому сексуальному життю. Ба більше, вони дозволять отримати ще більше задоволення від процесу, який люблять мільйони людей по всьому світу.

Варте уваги Найкращі міцні напої 2021 року у світі: Nemiroff у списку

7 крутих варіантів рольових ігор

1. Фітнес-інструктор

Кого хвилює, наскільки ви гнучкі! У цьому сценарії рольової гри потрібно, щоб твоя партнерка виступала у ролі учениці, а ти – інструктора. Проведи їй справжній урок. Покажи, як потрібно розтягуватися або ж виконувати інші вправи. Гарантуємо, спортивне трико не лише збуджуватиме, а й дозволить насолодитися її розкішними вигинами.

  • Порада: візьми на озброєння позицію собака мордою вниз.


Можеш спробувати себе у ролі її персонального тренера / Фото CATHY PHAM

2. Королівська гра

Можна слідкувати за королівською родиною, а можна стати її частиною. Бодай у сексі. Для цього ти можеш перевтілитися у покірного слугу, який закоханий у свою королеву. Дозволь їй цілком і повністю керувати тобою. Нехай вона відчує домінування.

  • Порада: у цьому випадку варто спробувати секс у позиції вершниці.

3. Масажист

Кожен із нас знає, що хороший масаж дозволяє розслабитися після важкого робочого дня. А чом би не зробити його частиною сексуальної гри? Стань персональним масажистом своєї коханої. Запали ароматичні свічки, використай олії для масажу. Створи атмосферу, яка дозволить їй розслабитися не лише емоційно, а й фізично.

  • Порада: варто спробувати секс у позиції "Ложки", коли ти будеш зверху на ній.

4. Бос і підлегла

Якщо ти давно мріяв про підвищення, але щось з цим не складається – не біда. Ти можеш спробувати стати справжнім босом бодай у своєму помешканні. Ця рольова гра ідеально підходить для ранку, коли ви нікуди не поспішаєте. Нехай вона принесе тобі в кабінет каву. Відразу ж на робочому столі можна зайнятися сексом.

  • Порада: потурбуйся про те, щоб на столі було мінімум зайвих речей, які можуть відволікати від сексу.


Стань її босом на один день / Фото bruce mars

5. Таємничий незнайомець

Можна зіграти у незнайомців. Для цього, наприклад, можете зімітувати знайомство десь у барі або на автобусній зупинці. Домовтеся про те, щоб людям навколо здавалося, що ви дійсно не знайомі один з одним. Фліртуй з нею, спробуй зацікавити її. Усе це дозволить розпалити вогник пристрасті між вами.

  • Порада: дай волю сексуальним фантазіям і поводься так, наче від цього знайомства залежатиме ваше спільне майбутнє.

6. Коли ви не одні вдома

Ця рольова гра – справжній виклик. Ваша задача – зробити усе можливе для того, щоб ніхто у будинку не почув, чим ви займаєтеся. Можна, до слова, закритися у гардеробній. Усе для того, щоб ніхто з рідних раптово не побачив, чим ви займаєтеся.

  • Порада: віддайте перевагу ніжному та романтичному сексу. У цьому випадку вищі шанси, що вас не почують рідні.

7. Художник і натурниця

Якщо вас тягне до мистецтва, то можна спробувати цю рольову гру. Нехай вона буде твоєю оголеною натурницею. Відчуй себе Джеком з "Титаніка", малюючи свою кохану. Це не лише дозволить вам по-новому відкрити один одного. Це ще й позитивно вплине на вогник пристрасті між вами.

  • Порада: їй не обов'язково бути повністю голою. Достатньо мереживної білизни та халатика, які ще більше розпалюватимуть твою уяву.

Це цікаво Спілкуйся та ще 4 поради, які жінки хотіли б дати чоловікам під час сексу

Спробуй наступного разу втілити в життя одну з цих рольових ігор. Гарантуємо, з їхньою допомогою ваше сексуальне життя стане яскравішим і різноманітнішим. Гайда рятуватися від рутини, проявляючи креативність та експериментуючи.