Справді, люди проводять багато часу на робочих місцях. Тож неминуче, що сексуальний потяг рано чи пізно робить свою справу. Так, це трохи ризиковано, але можна спробувати сприйняти цю ідею – з гумором.

Дивися також Не поводься так, ніби ти у порнофільмі: ось найкращі пози першого сексу для чоловіка

Саме з ним написали свою книгу "Як займатися сексом на роботі" Матс та Енцо (зі зрозумілих причин, це не справжні імена). Ця книга – перший практичний посібник про секс на роботі (присвячений, до слова, Біллу Клінтону).

6 фундаментальних правил сексу на роботі

  • Підготуй ґрунт. Нейтралізуй усі можливі небезпеки викриття. Наприклад, треба знайти всі камери спостереження, з'ясувати, о котрій годині приходить кур'єр, о котрій зазвичай заходить колега, щоб запитати, чи не хочеш ти кави, і далі в тому ж напрямку.
  • Носи відповідний одяг. Який легко знімається та одягається. Якщо необхідно, можна вкласти трохи грошей у новий одяг або відремонтувати наявний, замінивши ґудзики на липучки, а незручні блискавки на інші, які працюють плавно.

Секс на роботіЯкщо плануєш секс на роботі, прислухайся до фахівців у цій справі / Фото Racool_studio@freepik

  • Практикуй прості сексуальні пози. Не будь занадто креативним чи ризикованим у виборі пози, таке краще практикуй за межами офісу.
  • Правильно одягайся. Відточуй свою техніку одягання та роздягання, щоб не припускатися помилок, які видадуть тебе у момент істини.
  • Залишай все, як було. Після дійства витрать кілька хвилин на те, щоб перевірити, чи немає помітних слідів – рідини на столах або на тілі чи одязі.
  • Визнай, коли тебе спіймали. Визнай із гідністю. І не намагайся вигадати жалюгідне виправдання. Є велика ймовірність, що, навіть якщо тобі буде соромно і ти матимеш сувору догану і роки жартів, ти все ж збережеш роботу без особливих проблем.