Men 24 поділиться кількома порадами, які допоможуть зробити цей вечір спекотним. Пам'ятай про те, що росіянам нас не зламати. Тож продовжуємо кохатися, бо ми цього варті.

Читай також Від спотикача до медовухи: історія появи українських алкогольних трунків

Далі ми розповімо, як можна використати темряву на свою користь. Нехай вона стане відмінним доповненням до вашої пристрасної зустрічі. Насолоджуйтеся!

1. Запаліть свічки

Ясна річ, що у першу чергу необхідно запалити свічки. Вони ж можуть бути ледь не єдиним джерелом світла для вас обох. Важливо потурбуватися, щоб свічки:

  • забезпечували необхідною кількістю світла;
  • не були надто близько до займистих об'єктів;
  • не понищили килим або підлогу воском.

А ще свічки можна використати безпосередньо під час прелюдії. Ти ж пам'ятаєш, що можна пограти на температурних контрастах. Але тут потрібно бути максимально обережним. Ти ж не хочеш залишити опіки на тілі своєї коханої, коли крапатимеш на неї гарячий віск?


Свічки дарують не лише світло, а й затишок / Фото freepik

2. Увімкніть музику

Це не менш важливий момент. Ясна річ, що кохатися можна і в суцільній тиші. Але краще буде це робити під музичний супровід. Для цього можна увімкнути музику на смартфоні або ж нарешті використати радіо, яке ви купили напередодні.

До слова, радіо ще й дозволить дізнаватися про актуальні новини. Ба більше, там можуть сповістити про кінець повітряної тривоги, якщо вона триває у вашому регіоні.

P.S. ми б категорично не рекомендували кохатися під час повітряної тривоги. Ти ж пам'ятаєш, що ворог непередбачуваний. Тож він атакує не лише об'єкти критичної, а й цивільної інфраструктури.

3. Візьміть на озброєння ковдру

Як правило, ми не надто рекомендуємо займатися сексом під ковдрою. Але ж не у випадку, коли через ворога у квартирі надзвичайно холодно. Можете почати пестити один одного під ковдрою. І якщо вже вам стане надзвичайно гаряче, то можете сміливо скидати її.

Головне – ні в якому разі не брати з собою свічки під ковдру. Ви ж не хочете викликати пожежників через те, що пристрасть між вами буквально спалахнула?

4. Додайте тактильності

А ще ви можете цілком і повністю віддатися тактильним відчуттям. Задмухайте свічки та вивчайте кожен міліметр тіла один одного наосліп. Або майже, якщо за вікном не надто темно.


У темряві торкатися її тіла значно цікавіше / Фото freepik.diller

Це відмінний спосіб отримати ще більше задоволення. Адже нервові закінчення будуть під ще більшою напругою. А отже, кожен дотик і рух відчуватимуться інакше. А реакція тіла на них буде яскравішою та бурхливішою.

Варте уваги Якщо знову вимкнули світло: гаряча гра, яку варто спробувати кожній парі

Ворог може тимчасово позбавити нас тепла. Він може тимчасово залишити нас без світла і води. Але він не зможе відібрати у нас бажання жити та насолоджуватися життям. Тож ми закликаємо робити це. Але не забувай про свою безпеку. Не ігноруй повітряну тривогу та переходь відразу ж до укриття щойно лунають сирени!