Пропонуємо пройти тест, щоб збагнути щось нове про себе. Він максимально простий і не забере у тебе багато часу. Спочатку ознайомся з зображенням і порівняй побачене зі своїми руками. Готовий? Тоді поїхали.

Варте уваги До донатів треба залучати креативно: що таке гест-бартендинг і як він наближає перемогу України


Глянь на свої руки, щоб пройти тест / Фото TOI

Довший вказівний палець і коротший безіменний

Ти володієш лідерськими якостями та береш на себе відповідальність у ситуаціях. Ти дуже впевнена в собі людина і дуже винахідлива. У тебе немає проблем з характером. Ти ніколи не ухвалюєш рішення без аналізу. Ти далекоглядна людина і дуже цілеспрямована. Ти дуже добре знаєш, що твої дії впливають на людей, тому ти дуже обережний у тому, що робиш.

Безіменний і вказівний пальці однакової довжини

Якщо обидва пальці однакової довжини, то ти – людина, яка живе дуже врівноваженим життям. Ти ніжний і турботливий, а також дуже добре організований. Ти даруєш дуже теплі флюїди людям, які тебе оточують, і ти також дуже хороший слухач. Ти навіть отримуєш задоволення, коли допомагаєш людям. Людям дуже комфортно з тобою, тому що вони відчувають, що їх цінують у твоїй присутності. Вони довіряють тобі, а іноді й розповідають свої найпотаємніші таємниці.


Довжина пальців дозволить дізнатися щось більше про людину / Фото wayhomestudio

Читай також Відверта брехня, яку ми кажемо собі, щоб почуватися краще: 5 поширених фраз

Безіменний палець довший за вказівний

Якщо у тебе довший безіменний палець, ти, шановний читачу, маєш високий рівень впевненості в собі. Ти дуже прагматично і раціонально підходиш до життя і прораховуєш кожен свій крок. У тебе є стратегія, і ти ніколи не застрягаєш на місці. Тебе дуже рідко зупиняє якась проблема. Ти один з тих, хто завжди має запасний план. Ти дуже популярний серед протилежної статі.