Але сьогодні на Men 24 ми згадаємо про два предмети гардеробу, які й сьогодні чимало чоловіків полюбляють приміряти. Хоча "народна думка" вважає їх винятково жіночими аксесуарами.

Варто знати Vodka Brand Champion 2021: Nemiroff став горілчаним брендом №1 у світі

Стрінги

Стрінги – якщо хтось не знає – це такі труси, які прикривають статеві органи спереду, але нічого не прикривають ззаду. Так от, вони були елементом чоловічого одягу, причому одним із перших.

  • Первісні стрінги носили на собі чоловіки Африки за 42 тисячі років до нашої ери. Носили їх і у Стародавньому Єгипті. І в Елладі, античній Греції. І в Японії епохи самураїв. Так-так, носили – і тільки чоловіки, а не жінки.

Чому ж стрінги були такими популярними у чоловіків? Усе просто. Бо такі труси дуже зручно фіксують чоловічі геніталії під час занять спортом або важкої фізичної роботи, якою чоловікам, власне, найчастіше й доводилося займатися.


Стрінги тисячоліттями були одним із найпопулярніших елементів одягу у чоловіків / Фото unsplash

І тільки у 1939 році стрінги вперше з'явилися на жінці. Що цікаво, не для того, аби більше показати, а навпаки – щоб більше прикрити: річ у тім, що стрінги наказав одягти на себе танцівницям кабаре мер Нью-Йорка на період Всесвітньої виставки – щоб ті не лякали гостей міста своєю надмірною відвертістю.

Панчохи

Перші панчохи чоловіки Європи позичили в арабів. Застосовувати їх як елемент одягу у нас почали десь у XIV столітті – замість онуч. З роками ж чоловічі штани ставали все коротшими, а панчохи – довшими.

  • Мода на чоловічі панчохи розквітла. Робили їх і з простих, і з дуже дорогих та розкішних матеріалів (як-от оксамит і шовк). Їх прикрашали візерунками, цяцьками, дорогоцінними каменями.

Квітчасті панчохи, власне, навіть сприймали як ознаку багатства. Або – як приналежність до елітних чоловічих клубів, як це було у Венеції. Ну а прості мужики… Ні, вони теж надягали панчохи – просто чорні.


А колись була мода на чоловічі панчохи, а жінки про них навіть не думали / Фото unsplash

І тільки після того, як чоловічі штани набули звичної нам довжини, панчохи остаточно перекочували в дамський гардероб.

А це цікаво Як не варто одягатися на перше побачення: 5 поширених чоловічих помилок